Skocz do zawartości

Przestepstwo W Polsce A Zielona Karta


domolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nastepujace pytanie jestem stalym rezydentem usa, czy jesli popelnilem przestepstwo drogowe na terenie polski dostalem grzywne itp. czy moge miec problem z powrotem do usa czy moja karalnosc jest za kazdym razem weryfikowana przy przekraczaniu granicy czy moze tylko to czy nie jestem poszukiwany. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nastepujace pytanie jestem stalym rezydentem usa, czy jesli popelnilem przestepstwo drogowe na terenie polski dostalem grzywne itp. czy moge miec problem z powrotem do usa czy moja karalnosc jest za kazdym razem weryfikowana przy przekraczaniu granicy czy moze tylko to czy nie jestem poszukiwany. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Bardzo nieprecyzyjnie sformułowałeś swoje pytanie.Najczęściej popełnia się wykroczenia drogowe i wówczas nie mają one wpływu ( szybkość,czerwone światło itp.).Są rozpatrywane przez Sądy Grodzkie w Polsce. Jeśli zaś faktycznie popełniłeś przestępstwo drogowe ( np.jazda po pijaku) to teraz raczej nie będzie problemu ale w przyszłości może to się odbić czkawką . Chodzi o moment w którym zaczniesz starać się o Amerykańskie obywatelstwo . Wówczas przyjdzie Ci wypełnić druk N-400 i odpowiedzieć na pytania które mogą Ci przysporzyć sporo problemu udzielając na nie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...