Skocz do zawartości

Ważność K1 Od Daty Wydania Do Daty Wlotu


ygritte

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wiadomo, że po wlocie trzeba wziąć ślub w przeciągu 90 dni. Natomiast czy jest jakieś ograniczenie czasowe dotyczące ważności wizy przed odlotem od momentu wydania? Gdzieś mi się obiło o uszy, że jest to 6 miesięcy, natomiast na stronie ambasady i innych nie mogę znaleźć takiej informacji, ale nie wykluczam, że jakieś zaćmienie mi na umysł padło.

Z góry dzięki za odpowiedź

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to sześć miesięcy, ale wydaje mi się, że takie info jest również na samej wizie.

Dziękuję bardzo. :) Ja wizy jeszcze nie mam i w najbliższym czasie mieć nie będę, aczkolwiek oboje myślimy poważnie o stworzeniu rodziny, stąd moje pytanie. Pytam, bo ciekawi mnie, na ile możliwe i skuteczne jest robienie ślubów/wesel kościelnych/z przyjęciem, które, oprócz typowej administracyjnej gorączce przy ślubie z obywatelem USA etc dodatkowo wymagają zaklepania daty wcześniej niż w ogóle się K1 dostanie i wymagają innych (np. religijnych) przygotowań i praktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. :) Ja wizy jeszcze nie mam i w najbliższym czasie mieć nie będę, aczkolwiek oboje myślimy poważnie o stworzeniu rodziny, stąd moje pytanie. Pytam, bo ciekawi mnie, na ile możliwe i skuteczne jest robienie ślubów/wesel kościelnych/z przyjęciem, które, oprócz typowej administracyjnej gorączce przy ślubie z obywatelem USA etc dodatkowo wymagają zaklepania daty wcześniej niż w ogóle się K1 dostanie i wymagają innych (np. religijnych) przygotowań i praktyk.

Ja tak mialam, wiec jakby co moge na priv odpowiedziec na pytania ;)

Aha i jest to zaiste 6 miesiecy od daty wydania do utraty waznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...