Skocz do zawartości

Dostałem Wizę - Kilka Pytań


Nowy28

Rekomendowane odpowiedzi

24v6uxf.jpg

1. Co oznacza gwiazdka pod zdjeciem?

2. Co oznacza 1000 na prawym rogu wizy? (za data ważności w prawo)

3. W polu Control Number jest podany nr ale nie wiem czy to przekreślenie oznacza zero czy literkę "o"

4. W polu Vise Type / Class pisze R B1/B2

- co oznacza R?

- nie za bardzo rozumiem czy ja mam dwie wizy B1 i B2 czy B1 to jest typ wizy a B2 to clasa wizy

(tak dziwnie to pisze bo pod Type jest B1 a pod Class B2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zmylił mnie ukośnik dlatego pytałem, myślałem ze to co jest na dole bezpośrednio odnosi sie do tego co jest u góry. Gdyby było napisane Visa Type - (pod spodem R) i była przerwa a potem dopiero Class (i pod spodem B1/B2) wtedy było by to 100% jasne i nie zadawał bym pytań.

{{{czytałem na forum i w innych miejscach na temat tych gwiazdek pod zdjeciem i nigdzie nie ma jasnej konkretnej odpowiedzi, nie wiem czemu taka straszna tajemnice robią ci amerykanie}}}

Dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu taka straszna tajemnice robią ci amerykanie

A co to za straszna tajemnica? Nie wiadomo co to oznacza ale to jeszcze nie znaczy że "robią straszną tajemnicę". Po prostu nie musisz tego wiedzieć, więc nikt tego nie mówi. Jak będziesz szedł po drugą wizę to zapytaj w ambasadzie :P Albo poproś kogoś tutaj, kto dopiero będzie szedł na rozmowę, żeby zapytał co te gwiazdki znaczą jak już dostanie informację że wizę otrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...