Skocz do zawartości

Jak Dostać Się Do Usa Pomoc


Heninger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a więc na wstępie mam 20 lat jestem na 1 roku studiów z szczególnym naciskiem na angielski (w sumie nigdy nie miałem z tym językiem jakichś większych problemów), odkąd pamiętam zawsze chciałem żyć w USA, po zdobyciu licencjatki marzy mi się osiedlić się w USA mam w sumie rodzinę (kuzynostwo) pod Detroit :) także ,że startem myślę że nie było by problemów.Proszę o radę jaki jest najlepszy sposób na american dream w moim wypadku, myślałem o zrobieniu wizy studenckiej na 3 roku i po zakończeniu studiów wylot do usa na tejże wizie, później przedłużenie jej czy jest to dobry sposób ? i jak wygląda przedłużenie wizy studenckiej na pobytową jeżeli jest taka możliwość. W sprawie wiz jestem kompletnie zielony ;/ więc proszę o wyrozumiałość. Jeżeli znacie jakieś lepsze sposoby prosze o radę

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Legalna emigracja w chwili, kiedy nie ma się tam bliskiej rodziny, która mogłaby ściągnąć Cię do siebie (a takiej nie masz), jest możliwa poprzez: 1) loterię wizową, 2) małżeństwo z obywatelem.

Po szczegóły zapraszam do wątków forum i na stronę ambasady.

Naprawdę nie oczekuj, że ktoś poda Ci wszystko na tacy, kiedy pytania o emigrację pojawiają się co najmniej raz na tydzień. Poczytaj, poszukaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie na co? Na stały pobyt? Nie ma bezpośredniej możliwości. Możesz przedłużyć na rok po studiach, ale to średnio daje ci cokolwiek. Wiza pracownicza... Ale na nia mają również szansę ludzie bez studiów w usa. Chociaż po studiach w usa jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...