Skocz do zawartości

Jak Dostać Się Do Usa Pomoc


Heninger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oglądam mnóstwo vlogów o życiu w USA, i zakochałem się w tym kraju, wiem ,że nie jest łatwo (nigdzie nie jest) ale tam pracując można coś osiągnąć a w PL niestety nic. Myślałem nad Work and Travel żałuje tylko ,że są to jedynie 4 miesiące :(

co do green card lottery będę próbował w przyszłym roku i w każdym już następnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie sie oglada te blogi ale co to ma do wspolnego z Twoim zyciem ze tak powiem.

bedziesz tak samo zarabiac,z podobnym mysleniem polecisz,?bo jakos nie moge zobaczyc po osobach zyjacych zagranica ze kazdy ma tak samo,podobnie :)

Jak polecisz na work i travel-na te 4 miesiace,bedziesz pracowac,bedziesz placic rachunki wtedy zobaczysz na co Cie bedzie stac ,jak latwo do czegos dojsc

Bo narazie zyjesz marzeniami i masz do tego prawo,pojawiajac sie na miejscu wtedy sie okaze jak jest,bywa i co mozesz zrobic,jak zarobic aby miec wiecej :)

ps gdzies czytalem ze trudno sie mowi o minusach w danych miejscach bo raz nalezy to umiec zrobic a inna sprawa doswiadczyc ,odczuc jak mozesz miec-byc :) i aby nie wyszlo ze sie zalisz,smecisz i jestes negatywnie nastawiony-pesymistycznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps gdzies czytalem ze trudno sie mowi o minusach w danych miejscach bo raz nalezy to umiec zrobic a inna sprawa doswiadczyc ,odczuc jak mozesz miec-byc :) i aby nie wyszlo ze sie zalisz,smecisz i jestes negatywnie nastawiony-pesymistycznie .

ja napisalam na blogu o minusach miejsc w ktorych mieszkam i mieszkalam w USA ;) wszystko szczerze i na temat. Tylko ze wtedy ludzie pomysleli, ze mi zle w USA (pomimo wczesniejszych notek mowiacych jak bardzo mi sie USA podoba i co mi sie podoba itp), ale ja mialam na celu napisanie o minusach wiec skupilam sie na minusach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam mnóstwo vlogów o życiu w USA, i zakochałem się w tym kraju, wiem ,że nie jest łatwo (nigdzie nie jest) ale tam pracując można coś osiągnąć a w PL niestety nic. Myślałem nad Work and Travel żałuje tylko ,że są to jedynie 4 miesiące :(

co do green card lottery będę próbował w przyszłym roku i w każdym już następnym

jesli zakochales sie w USA na podstawie filmikow na youtube to powodzenia. sytuacja kazdej osoby jest inna, malo tego, zycie osob na tych samych stanowiskach a mieszkajacych w roznych stanach jest inne. vlog nie powie ci, jak bedzie wygladaloby twoje zycie. jednym sie uda, drugim nie. tak samo jak wszedzie. w Polsce tez mozna cos osiagnac.zaden system nie jest idealny. jesli nie radzisz sobie w PL tym barfdziej nie poradzisz sobie w Ameryce. przylatujac do USA nie bedziesz mial nic podane na tacy, bedziesz pracowal wiecej i ciezej,

gdybys wyjechal na wize studenckej i tak nie moglbys pracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a więc na wstępie mam 20 lat jestem na 1 roku studiów z szczególnym naciskiem na angielski (w sumie nigdy nie miałem z tym językiem jakichś większych problemów), odkąd pamiętam zawsze chciałem żyć w USA, po zdobyciu licencjatki marzy mi się osiedlić się w USA mam w sumie rodzinę (kuzynostwo) pod Detroit :) także ,że startem myślę że nie było by problemów.Proszę o radę jaki jest najlepszy sposób na american dream w moim wypadku, myślałem o zrobieniu wizy studenckiej na 3 roku i po zakończeniu studiów wylot do usa na tejże wizie, później przedłużenie jej czy jest to dobry sposób ? i jak wygląda przedłużenie wizy studenckiej na pobytową jeżeli jest taka możliwość. W sprawie wiz jestem kompletnie zielony ;/ więc proszę o wyrozumiałość. Jeżeli znacie jakieś lepsze sposoby prosze o radę

pozdrawiam :)

Zapewne jest to krotki dream ktory wlaczyl Ci sie na podstawie jakiegos tam impulsu. Ogladasz youtube. Zaczales sie interesowac. To minie. Wiele osob juz tutaj dokaldnie podobnie pisze, a potem znikaja.

W odpowiedziach padło work and travel. Zainteresuj sie tym. Wakacje szybko sie zblizaja. Sprawdz co jest potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...