Skocz do zawartości

Ds-160 Jaki Adres Wpisac?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich prosze was o pomoc bo wypelniam wniosek o wize B-2 turystyczna na wyjazd na hawaje i mieszkam w anglii od 7 lat ale nadal zameldowany jestem w polsce wiec nie bardzo wiem jaki adres wpisac polski gdzie jestem zameldowany ale tam nie mieszkam czy angileski gdzie mieszkam??? Dodam ze staram sie o wize w polsce w konsulacie w warszawie i jeszcze jedno pytanie jesli dostane wize to jak oni mi wysla paszport?? do anglii czy do polski? czy moze trzeba samemu odebrac?? czy moze bedzie mogl ktos z rodziny odebrac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajesz adres ten z Anglii .

Kolejna sprawa to chyba wiesz ze teraz jest TNT i odbiera sie paszport z biura TNT.Podajesz to biuro do ktorego Twoi rodzice maja nablizej.

Zadzwon do TNT i sie spytaj co nalezy miec aby odberac taki paszport jak Cie nie bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzieki!!! teraz juz moge spokojnie pisac formularz :) widze ze jestes z lublina ja z okolic lublina a dokladniej lubartow jest moze TNT w lublinie??

wpisujesz adres www.google.pl później hasło w wyszukiwarkę : TNT i masz odpowiedź http://www.tnt.com/express/pl_pl/site/home/support/contact_help_desk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...