Skocz do zawartości

Bukmacherka


hanysOPP

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie znowu dośc kiepskawo. Głównie przez Arsenal. Grałem handi i Villareal. :(

Co do NHL to po głębszej analizie stwierdzam, że nie ma dziś co grac. Kusiło mnie żeby zagrać na Hurricanes, ale dziwi mnie kurs ok. 1,8. Wiadomo jakie kursy sa na ogól w NHL i taki kurs jest dla wyraźnego faworyta. Hurricanes owszem powinni wygrać, ale nie grają rewalacyjnie, raczej w kratkę. A Flames ostatnio wszystko przegrywa ale każda zła passa musi się kiedyś skończyć. Kurs nie zachęca do grania. Z resztą Hurricanes nie leżą chyba kanadyjskie drużynie, raz udało im się wygrac z Maple Leafs ostatnio, które jest w dużo słabszej dyspozycji. Wcześniej przegrywali też z Maple Leafs, Canucks, Flames i Oilers. Także już lepiej byłoby chyba zagrać X2

Myslałem jeszcze o meczu Jets - Coyotes. Ale tez zrezygnowałem. Faworytem na papierze są Kojoty. Jets 5 porażek z rzędu, ale mówię każda passa się kiedyś kończy. A Jets potrafili zaskoczyć bardzo dobrą gra w tym sezonie. Kojoty obniżyły loty i to znacznie. Na ostatnie 10 meczy, wygrali 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Panika podobnie masz z wizami,czasami nalezy podejsc na tzw luzie :) nie spinac sie :)

tez tak mysle ze z Realem moze byc remis

jak sam piszesz nalezy to widziec jako zabawe :)

Tak tylko trochę inaczej do tego podchodzisz.

Znam ludzi z życia, którzy żyją z bukmcherki (2 osoby po 40 roku życia).

Także jeżeli człowiek czemuś się poświęca w 110 % i przykłada się do tego, sukces musi kiedyś nadejść.

Bukmacherka to masa wiedzy, masa artykułów, masa czytania, analizowania i nie wiem czego jeszcze, a wiza to tak nie koniecznie.

Bo możesz mieć szczere chęci, mówić prawdę, poświęcić się dla wyjazdu, a konsul może mieć tego dnia zły dzień, ból zęba czy cokolwiek i na samo dzień dobry odpowie "żegnam"...

Więc trochę porównanie średnio, bo tam praktycznie nic nie zależy od Ciebie, a obstawianiu 80 % to wiedza 20 % to szczęście.

Co do zabawy, to nie powiem że człowiek gra żeby przegrać to jest jasne.

Sam dobieram typy, by coś z tego zarobić (chociażby na paliwo czy coś w ten deseń), nie mniej jednak reasumując ostatecznie tą myśl.

Bukmacherkę można traktować jak zawód każdy inny i tak śmiało da radę z tego żyć na bardzo dobrym poziomie. Tylko jak napisałem wyżej, te obstawianie trzeba traktować już jako pracę, a nie zabawę ;)

Aston Villa - Arsenal

Villareal - Real Sociedad - Boże jak tu padł taki wynik, to ja nie mam pojęcia. Albo Real w tym meczu był niewidomy, albo żółci mieli dzień. Nigdy bym się tego nie spodziewał, nigdy.

Sampdoria Udinese - kolejny wynik z "kapelusza". Nie mam zamiaru komentować, ale po prostu nie pykło nawet po dogłębnej analizie.

No i Inter - jak mnie przeczucie trzymało, albo 1 albo remis. Inter ma jakąś blokadę, to nie ta sama drużyna, pomimo takich gwiazd w zespole :rolleyes:

Postawione 4

Trafione 1/2

Nietrafione 2

Zaraz rzucę coś na jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:45 Kortrijk - Gent

Tutaj proponuję 1x po kursie 1,55. Typ ciężki do analizy, także brać na niego poprawkę. Takie przeczucie po prostu

21:00 Bordeaux - PSG

Bez większego zastanowienia 2 (PSG) po kursie 1,67. Nie wierzę, że oni mogli by to przegrać lub zremisować.

21:30 Atl. Madrid - Valencia

Tutaj 1 na Madryt po kursie 1,36 można pyknąć.

21:00 Lazio - Parma

Tutaj typ taki trochę ciężki do analizy, ponieważ puchar, a tam wiele dzieje się w składach, mentalności i podejścia do gry.

Parma lubi remisować, walczy do końca, pokazała to w meczu z Interem, gdzie padł remis 3:3

Nie mnie jednak myślę, że Lazio to wygra po kursie 2,10 lub dla zabezpieczenia 1x po kursie marnym, bo 1,33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Jestem zły. Szkoda, że się nie skusiłem. Po cichu liczyłem na to, że faworyci w postaci Hurricanes i Coyotes polegną i tak też w obu przypadkach się stało. Kursy były wysokie. Na Jets 2,6 na Flames ponad 3.

Na dzis polski hokej Jastrzebie - Unia 18:00, 1 kurs 1,62

Dziś będę grał kilka meczy z NHL.

Bruins - Maple Leafs 1 kurs 1,74 tutaj myślę, że Bruins wygra bez większego problemu. Można nawet zagrać odważniej na handi, kurs 2,3.

Sabres - Flyers 2 kurs 2,14 tutaj liczę na przebudzenie Lotników po dwóch porażkach. Też można by się skusić na handi kurs 3,2.

Panthers - Islanders under 5,5 albo 4,5 kursy odpowiednio 1,75 i 2,67. Myslę, że to będzie mecz walki z mała iloscia bramek.

Blackhawks - Avalanche 1 kurs 1,75 albo over 5,5 kurs 1,8. Myślę, że to będzie szybki mecz z dużą ilością bramek. Zakończony zwyciestwem Blackhawks.

Nie wiem jeszcze co dokładnie zagram. Pewnie nie wszystko. Ale każdy z podanych typów, warty jest zainteresowania moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie Atletico... Zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijała w tym meczu.

Ja z racji tego, że ostatnio mecze piłki coś cienko mi wchodzą(dziś też), postanawiam zmienic trochę taktyke. Będę szukał w danym dniu jednego wydarzenia sportowego - taki typ dnia i na tym się skończy. Póki co nie zamierzam grać dużo meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...