Skocz do zawartości

Bukmacherka


hanysOPP

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety do bukmacherki ogólnie ja podchodzę systemowo, bo granie singli, dubli lub trypli to trzeba już mieć sporą wiedzę i poświęcić się tematowi na podobnym poziomie, jak do pracy zawodowej.


Na luźno "faworyci", bo jak wiemy pewniaków nie ma:

Manchester City West Ham

Kurs 1,17 na MU, także marnie, ale jeszcze można spróbować over 3,5 bramki w meczu po kursie 1,85.

Barcelona Getafe

Tutaj Barca po kursie 1,11, także również miernym i tutaj również over 3,5 bramki w meczu po kursie 1,60 jak double ewentualnie.

Fiorentina Chievo

Flore po kursie 1,44, myślę że spokojnie wygra pomimo faktu iż 3 mecz podane przezemnie to tylko puchary w fazie grupowej.



Teraz takie mniej pewniejsze, ale myślę że można poddać indywidualnej analizie jeszcze:

Betis Ath. Bilbao


Tutaj zagrać 1x po kursie 1,66 lub x po kursie 3,25.
Myślę, że albo padnie remis typu 1:1 albo minimalnie zwycięży Betis.

Alcorcon Espanyol


Tutaj bardzo ciężko o typ w moim mniemaniu.
Delikatnie stawiałbym na Espanyol po kursie x2 1,40 lub zaryzykował i postawił na 2 po kursie 2,38.
Też ten mecz śmierdzi remisem i to ostro, nie mniej jednak liczę na Espanyol.


Z fartem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No niestety do bukmacherki ogólnie ja podchodzę systemowo, bo granie singli, dubli lub trypli to trzeba już mieć sporą wiedzę i poświęcić się tematowi na podobnym poziomie, jak do pracy zawodowej.

Na luźno "faworyci", bo jak wiemy pewniaków nie ma:

Manchester City West Ham

Kurs 1,17 na MU, także marnie, ale jeszcze można spróbować over 3,5 bramki w meczu po kursie 1,85.

Barcelona Getafe

Tutaj Barca po kursie 1,11, także również miernym i tutaj również over 3,5 bramki w meczu po kursie 1,60 jak double ewentualnie.

Fiorentina Chievo

Flore po kursie 1,44, myślę że spokojnie wygra pomimo faktu iż 3 mecz podane przezemnie to tylko puchary w fazie grupowej.

Teraz takie mniej pewniejsze, ale myślę że można poddać indywidualnej analizie jeszcze:

Betis Ath. Bilbao

Tutaj zagrać 1x po kursie 1,66 lub x po kursie 3,25.

Myślę, że albo padnie remis typu 1:1 albo minimalnie zwycięży Betis.

Alcorcon Espanyol

Tutaj bardzo ciężko o typ w moim mniemaniu.

Delikatnie stawiałbym na Espanyol po kursie x2 1,40 lub zaryzykował i postawił na 2 po kursie 2,38.

Też ten mecz śmierdzi remisem i to ostro, nie mniej jednak liczę na Espanyol.

Z fartem ;)

Nie wiem czy widziałeś mecz ale Betis powinien był to przegrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cos na NBA,NHL mozna dostac ? :)

Ja niestety, a może stety tylko mogę pomóc/doradzić/rzucić jakiś typ z Piłki Nożnej.

Trochę w tym siedzę, interesuję się, sam kiedyś kopałem, także myślę że koledzy wyżej coś mogą rzucić.

Nie wiem czy widziałeś mecz ale Betis powinien był to przegrać :)

Nie widziałem, oglądałem moją Barcę ;)

Sport to sport, czasem wynik nie jest adekwatny co do gry.

Szczęście, czynniki losowe, jak w życiu.

Na jutro, a właściwie dzisiaj:

Real Madrid Osasuna

Real po marnym kursie 1,10.

Teoretycznie jak w meczach wyżej można by było rzucić over 3,5 bramki, jednak Real ostatnio zawodzi i to mocno, także dla chętnych.

Real Sociedad Villarreal

Tutaj mecz wyrównany, kursy dosyć wysokie.

Przejrzałem trochę ostatnie spotkania, informację i myślę, że są 3 możliwości tutaj:

1 po kursie 2,30 - Real gra u siebie, gra równo, 1 runda pucharowa, chce, a właściwie musi wygrać by na wyjeździe móc przegrać/zremisować

x po kursie 3,40 - Villareal jak wyżej ostatnie spotkania bardzo ładnie. Chociaż gra na wyjeździe, to łatwo nie odpuści i tego jestem pewien.

1x po słabszym kursie 1,40.

Osobiście zaryzykowałbym albo 1 albo x.

1x wydaje się dosyć pewny, bo nie sądzę aby Real to przegrał, ewentualnie śmierdzi mi to remisem.

Stąd zalecam po własnej analizie rzucić albo 1 albo x za ewentualnie mniejsze stawki.

Vallecano Levante

I tutaj chociaż faworytem jest Vallecano uważam, że Levante sprawi niespodziankę w postaci remisu lub wygranej.

Kurs na Vallecano 2,00, a na Levante 3,75.

Osobiście w tym meczu rzuciłbym x2 po kursie 1,85.

To tyle co na jutro, tak na sucho patrząc można jeszcze postawić na PAOK z ligi greckiej oraz zastanowić się nad meczem Celticu z Trabzanami, jednak nie mam już siły czytać i jakoś z grubsza analizować co można by było postawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overek w meczu Coyotes - Flames, wszedł. Pewności 100% nie ma nigdy, ale tak grając byłem raczej w 70% przekonany. Chociaż spodziewałem się, że Flames też coś ustrzelą. Gratki za Racing.. ;)

Panika. Ja z czasem zamierzam, własnie podejśc do tego tak na poważnie i może nie żyć tylko z tego, ale mieć drugą pensję. Stale poszerzać swoją wiedzę w tym temacie, ale i skorzystać też z usług np. jakichś firm czy ludzi, którzy mają nie tylko wiedzę ale i dojścia do ludzi, którzy wiedzą coś więcej niż przeciętni ludzie. np betgang.pl

Ładnie Ci overy weszły ;) brawo...

Na dziś z NHL, proponuje Sabres - Panthers under 5,0 @1,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na jutro/dziś.

Montpellier Monaco

2 po kursie 1,80

Granada Valladolid

W tym meczu zaryzykowałbym X po kursie 3,30.
Myślę, że mecz będzie na równym poziomie, bez większej przewagi żadnej z drużyn i może paść remis.

Galatasaray Ajax

Tutaj mecz bardzo ciekawy, bardzo wręcz.
Ciężko mi wytypować cokolwiek, suche dane pokazują że obie drużyny są mocne.

Nie mniej jednak proponuje x2 spróbować.

Leicester Derby


1 po kursie 2,10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...