Skocz do zawartości

Bukmacherka


hanysOPP

Rekomendowane odpowiedzi

Sunshine to fakt. W końcu to najszybszy sport na świecie ;) Oglądając mecze i grając na bramki zwłaszcza under zawsze bardzo to przeżywam, nie wspomnę już o meczach, gdzie grają Rangers. Tam dopiero mam ciśnienie. Bez piwa się nie obejdzie. Mimo, że ten sezon "mojej" drużyny jest mocno średni. Choć z drugiej strony ostatnie lata przyzwyczaiły mnie do tego, że do play-off łapiemy się z ostatniej pozycji premiowanej grą w play-offach.

Meczyk wszedł. Tutaj głównie sugerowałem się tym, że Sabres grają beznadziejnie w tym sezonie i od czasu do czasu mają jakieś przebłyski. Wiele bramek nie strzelają. Wiedziałem, że to będzie wyrównany mecz z kim mają powalczyć jak nie z teoretycznie jedną ze słabszych drużyn w tym sezonie. Armat Pantery z przodu też nie mają ich najlepszy strzelec zajmuje aktualnie 159 pozycję w rankingu. Mają za to dobrego bramkarza.

Monaco powinno sobie poradzić, z duzym prawdopodobieństwem obstawię ten mecz. Chociaz liga francuska i włoska to ligi, które staram się unikać. Często padają tam jakieś dziwne remisy i jest ich dość sporo. Ciekawa też propozycja z Granadą X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki ;)

Powiem Wam, że dziś nie jestem przekonany do żadnego meczu z NHL i chyba odpuszczę granie. Granie na siłe z reguły źle się kończy. Podam swoje propozycję. Może ktoś skorzysta, ale ja chyba dzis spasuje. Zagrałem Monaco na zwycięstwo i rogi. Myslę jeszcze nad tą Grenadą - X

Capitals - Maple Leafs - tutaj bym gral ewentualnie zwyciestwo Capitals z dogrywka i karnymi. Capsi po 4 porazkach, wkoncu wygrali z silną Tampa (4:3). Dziś zmierzą się u siebie z Maple Leafs, które dobrze sezon zaczęło, byli nawet swojego czasu w top 3, ale im dłużej sezon trwa tym gorzej to wygląda - najpierw porażka z Rangers 1:7, później z Islanders (3:5) i Hurricanes (6:1).

Avalanche - Islanders - 1 w reg. czasie gry. Wyspiarze mają dobrą passę, ostatnio dwa zwycięstwa, urywali już pkt faworytom. Dziś myslę, że polegną, ale nie mam pewności.

Te dwa. Na reszte bym nie patrzył.

No ewentualnie jak ktoś lubi ryzyko to Oilers - Penguins tutaj szukałbym niespodzianki grając na Oilers. Maja niby ostatnia lokate, ale ogladalem pare ich meczy i potrafia dobrze zagrac. Pingwiny w gazie, praktycznie caly czas wygrywaja, od czasu do czasu majac wtopy. Takze ryzyko duze, ale moze ktos sie skusi.

Ja tak jak wspominalem raczej dzis odpuszcze, no chyba, ze jeszcze mnie podkusi cos zagrac z w/w ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monaco dało dupy na całej linii.

co do NHL to nic nie grałem. Z moich propozycji Capsi wygrali. Islanders odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu tutaj liczyłem na ich porażkę.

No i mówiłem o Oilers i nawet jak ktoś zagrał z karnymi na ich zwycięstwo to mógł wyciągnać fajną kasę. W reg. czasie gry kursy się wachały od 3,7- 3,9.

Narazie podam coś z piłki. Nie wiem czy zagram wszystko z wymienionych, w kazdym bądź razie na pewno będę grał po jednym meczu na kupon. Mogę powiedzieć, że na pewno zagram Seville i United a nad resztą będe jeszcze myślał.

Elche - Sevilla 2 @2,1

W tym meczu głównie sugeruje się formą, jakie obie ekipy prezentują - Elche - 4 porażki z rzedu, Sevilla - 2 wygrane, remis, 2 wygrane i po słabym początku gonią strefę pucharową.

Kusi zagrać mnie na The Blues, ale mam obawy. Jest to team, który zawalił mi już tyle kuponów, że masakra. Od jakiegoś czasu nie lubię na nich stawiać.

Atletico - Barcelona - Atletico over 5,5 corners @2,2

United - Swansea - obie strzelą @ 1,85

United w tym sezonie gra w kratkę.. W tym meczu nie zagra w najsilniejszym składzie.

Livorno - Parma - kartki over 5,5 @ 1,95

Tutaj sugeruje się tym, że sędzia, który ma sędziować pokazuje w tym sezonie ponad 5 kartek na mecz, a druga sprawa - 5 ostatnie meczy Livorno to zawsze co najmniej 5 kartek w meczu.

O. Teraz znalezłem tez pewny meczyk w lidze szkockiej, który albo dodam do solowego meczu Hearts - Mottherwel, jeżeli zagram 2 za 1,44. Bądź na handi odejmę gością bramką za 2,15 - wtedy solo

Ostatnie mecze Motherwell - wygrane m.in 4:0, 5:1,1:0, 3:1

Hearts - same porażki ostatnio, jeden remis z St. Mirren. Dodatkowo mają swoje problemy finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy odemnie, które moim zdaniem warto obstawić.

Nie będę tu wypisywał ciągu zdań analiz spotkań, bo za długo by to pisać.

Newcastle Manchester City

2 po kursie 1,65

Cagliari Juventus

2 po kursie 1,44

I teraz coś mniej bezpiecznego, ale warto spojrzeć

Nantes

Lorient

2 po kursie 3,75
Ewentualnie dla badziej strachliwych x2 1,75

Evian TG Marseille

2 po kursie 2,15

Levante Malaga

X2 po kursie 1,60

Getafe Vallecano

2 po kursie 3,75 lub x2 po kursie 1,85




Parę typów po kursach hardcorowych, ale myślę że mogą te mecze sprawić niespodziankę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niezbyt udany dzien.

Na dzis narazie

Stoke-Liverpool 1X @2,4

Newcastle-City 2 @1,66

Sassuolo - Milan 2 @1,67

Espanyol - Real over 2,5 @1,5

Krefeld - Eisbaren 1 @2,05

Na pewno zagram z Stoke i coś do tego dorzucę z podanych meczy, tak jak wczoraj nie będę grał wszystkiego.


Zaporzyczę też sobie może coś z typów podanych przez PaNiKe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie byl udany ;)

a co na jutro polecacie :)

Zobaczymy jak powchodzi to co dziś rzuciłem.

Co do jutra, to oferta poniedziałkowa zazwyczaj jest bardzo uboga jeśli chodzi o piłkę nożną (a to w sumie tylko wrzucam), nie mniej jednak zrobię research jutrzejszych spotkań i może coś rzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...