Skocz do zawartości

Bukmacherka


hanysOPP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ach to jest piękne, wynik siadły, a te co nie siadły nie adekwatne co do gry.

Malaga powinna to wygrać i to ostro.
Lorient również.

No i cieszy fakt, że VALLECANO weszło po mojej myśli z kursem 3,75 ;)


Od teraz po każdym rzuconym tu wyniku będę rzucał podsumowanie dnia, co by każdy miał podgląd na wyniki mojej gry i obstawiania ;)
Może ktoś skorzysta z moich kuponów oraz jakiejś tam wiedzy :)


Newcastle 0 - 2 Manchester City
Cagliari 1 - 4 Juventus

Nantes 1 - 0 Lorient Tu to powinno się skończyć zupełnie odwrotnie, ale jak widać to jest sport

Evian TG 1 - 2 Marseille
Levante 1 - 0 Malaga No tutaj to już również wynik nie adekwatny co do gry, tutaj Malaga powinna ze 2 lub 3 bramkami wygrać, a nie przegrać. Chociaż x2 jak postawiłem powinno siąść

Getafe 0 - 1 Vallecano No tutaj mój rodzynek po kursie na 2 3,75 lub x2 1,85, abym częściej udało się typować takie wyniki



Postawione 6
Trafione 4
Nietrafione 2




Wyniki i typy na jutro podam potem, za jakieś 2 h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa Arsenal

Typ 2, kurs 1,53

Villarreal Real Sociedad

Tu jest bardzo ciekawie, wręcz dla mnie bardzo. Mam 3 wyniki na te spotkanie, mianowicie Real, remis lub x2.

Osobiście wyczuwam tutaj remis x po kursie 3,50 lub 2 po kursie 4,00.

Dla mniej odważnych x2 po ładnym kursie 1,91 około.

Nie mniej jednak mając 3 wyniki tutaj rzucone doradzam chętnym x2, sam jednak myślę że w tym spotkaniu padnie remis.

Sampdoria Udinese

Tutaj mecz ciężki do wytypowania, kursy na oba spotkania grubo ponad 2.

Moim subiektywnym zdaniem padnie tu remis po kursie 3,10.

Nie mniej jednak nie zdziwię się jak wygra jedna lub druga drużyna skromnie po 1:0.

Typ dla odważnych, ja obstawiam remis.

Można jeszcze na jutro postawić w meczu na INTER.

Teoretycznie Inter faworyt i to twardy, nie mniej jednak ich gra zawodzi.

3 porażki w ostatnich meczach z drużynami powiedzmy sobie szczerze ze średniej półki, to nie jest to czego oczekujemy.

Ja sam bym ten mecz odpuścił, a jeżeli bym musiał zaryzykowałbym i postawił na INTER.

Gra u siebie, ma 5 czy 6 miejsce, więc musi zacząć regularnie wygrywać, by pojawić się chociaż w Lidze Europy.

Kurs 1,44 na nich troszkę rekompensuje ewentualne ryzyko.

Jak pisałem wyżej ja bym tego nie zagrał, ale jeżeli ktoś ma ochotę może spróbować na INTER postawić .

Co do typów, jak widzicie moje typy są różne.

Od kursów 1,40 po hardcory typu remisy, wygrane nie-faworyta itp.

Każdy mecz analizuje indywidualnie pod siebie, opisuję tutaj co uważam za stosowne.

Wielu z was mogą odrzucić te wysokie kursy, które tu pokazuję.

To co tu wrzucam, to nie koniecznie są mecze, które gram.

Staram się analizować je "pod siebie", nie chcę żeby ewentualnie osoby biorące typy odemnie dostały po tyłku, nie mniej jednak pamiętajcie że to jest sport, a więc loteria, a ja sam jestem człowiekiem.

Ten temat traktuję bardziej jako zabawę oraz pomoc dla was/innych osób chcących skorzystać z moich typów.

Aby jak najwięcej na plus, aby były z tego zyski jakieś i moje i wasze, nie mniej jednak przytoczę powiedzenie bukmacherów, które sam zawsze sobie przypominam gdy zaczynam grać za gotówkę (a gram już i bawię się tym dobre kilka lat).

"W sporcie nie ma pewniaków, są tylko faworyci".

Weźcie sobie te powiedzenie do serca stawiając pieniążki (zapewne ciężko zarobione) i grajcie zawsze bardziej "dla zabawy", a nie dochodu.

Sam z doświadczenia wiem, że im bardziej człowiek spina się na zyski oraz osiągnięcie sukcesu w obstawianiu tym bardziej staje się nerwowy, podniecony, a jego typy często są brane z kosmosu.

Reasumując z fartem dla wszystkich i zapraszam do komentowania typów, czerpania z nich wiedzy, jak i pożyczania ich do własnych kuponów ;)

Dobranoc ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie niestety ten weekend to istna masakra. Nawet zwycięstwo City nie wiele mi dało przy porazce Milanu czy jednej bramce Realu. Stoke - Liverpool tak się ucieszyłem jak w 85 minucie, zrobiło się 3:4 i mówię kurde wywalczą ten remis a tu zonk... dwie minuty póżniej 3:5. Teraz trzeba znaleźć sposób, żeby nadrobić straty. Najprawdopodobniej będzie to zagranie jakiegoś meczu z NHL za grubszą kasę.

Sushine z tym Betisem to dość pechowo - brakło 1 cornera. :(

Też będe sobie robił takie podsumowania jak PaNiKa po kazdym dniu.

W sumie racja. Ja w bukmacherce, mimo młodego wieku (23l) też siedzę dość długo bo od 16l. To pamiętałem jak latało się do STSu i prosiłem kogoś, żeby mi coś posłał. Pamiętam, że np z początku jak przegrywałem leciałem na drugi dzień grać z nadzieją, że się odkuję i nawet jak nie czułem meczu, to grałem. Błąd. Trzeba podejśc do tego na spokojnie. Uważam, że można miec z tego jakies dodatkowe pieniądze, ale trzeba grac z głową. Wiadomo raz na wozie raz pod wozem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o piłkę to na pewno dla mnie meczem, który trzeba zagrac jest mecz Arsenalu. Powinni to wygrac i wskoczyc na pozycje lidera. Odwaznym proponowalbym nawet granie na handi

A co powiecie, bo tak się zastanawiam czy warto grać na naszych szczypiornistów w meczu z Serbią, kurs powyżej 2??

Sociedad tutaj skorzystam z Twojego typu myslę o bezpieczniejszym wariancie X2. Nie chce za bardzo ryzykować. Będe na pewno jeszcza analizowal sobie ten mecz. Ryzykowac duuzo zamierzam w nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...