Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym założyć konto bankowe w Stanach (bezpłatne). Nie mam numeru SSN, więc tutaj jest problem, bo jak wiadomo nie wszystkie banki zgadzają się na założenie konta dla osoby, ktora nie ma tego numeru. Proszę doradźcie mi, w którym banku mogabym założyć konto bez numeru SSN i czy są jakieś koszty związane z jego prowadzeniem? Zależy mi głównie, by mieć możliwość płacenia kartą w internecie, większość sklepów w Stanach (które mnie interesują ;) przyjmuje tylko amerykańskie karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym założyć konto bankowe w Stanach (bezpłatne). Nie mam numeru SSN, więc tutaj jest problem, bo jak wiadomo nie wszystkie banki zgadzają się na założenie konta dla osoby, ktora nie ma tego numeru. Proszę doradźcie mi, w którym banku mogabym założyć konto bez numeru SSN i czy są jakieś koszty związane z jego prowadzeniem? Zależy mi głównie, by mieć możliwość płacenia kartą w internecie, większość sklepów w Stanach (które mnie interesują ;) przyjmuje tylko amerykańskie karty.

Mialem konto w USBank majac tylko wize turystyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że:

No monthly maintenance fee when you meet one of the following requirements each statement cycle:
  • Have at least one qualifying direct deposit of $250 or moreor
  • Maintain an average daily balance of $1,500 or more

ale to mnie niestety nie dotyczy, bo chciała używać tego konta tylko do płacenia w niektórych sklepach internetowych i to bardzo rzadko, bo częściej używam polskiej karty walutowej i paypal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...