Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Banki w Polsce kasują za konta, myślisz że w USA Ci się upiecze? ;> poza tym masz PayPal i kartę, po co ci konto do zakupów?

Nic nie zaplacilem za otwarcie konta. Nic nie place za jego prowadzenie. Oczywiscie nie ma nic za darmo. Place za ksiazeczki czekowe. Bank nie placi mi zadnych procentow od wkladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka kont w polskich bankach od wielu lat i nic nie płacę i nigdy nie płaciłam :) a kartę chcę dlatego, że niektóre sklepy nie przyjmują płatności PayPalem ani kartą, która jest zarejestrowana w innym kraju niż USA.

w takim razie wygląda na to, że będę musiała prosić osoby posiadające amerykańską kartę i konto o pomoc w zakupach…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zaplacilem za otwarcie konta. Nic nie place za jego prowadzenie. Oczywiscie nie ma nic za darmo. Place za ksiazeczki czekowe. Bank nie placi mi zadnych procentow od wkladu.

Nie ma w tym nic dziwnego, że nie płacisz. Też nigdy nie płaciłem. Banki nie lubią takich jak xox. Bez stałych wpłat lub jakiegoś miłego balansu. Nie ma zbytnio z nich pożytku. Wymagania do waivera łatwo spełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...