Skocz do zawartości

Amerykanie Rysuja Mape Europy!


tinki

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlam fajny artykul na temat znajomosci geografii prze Amerykanow. Do tej pory smieje sie z tego jak sobie poradzili z nazwaniem panstw w Europie. Najlepszy rysunek jest, gdy Polska zostala umieszczona poprawnie, ale nazwana "Pierogies".

Musicie to zobaczyc :lol:

Pozdrawiam

link do artykulu

http://www.tvn24.pl/polska-lezy-w-niemczech-i-ma-kolonie-czyli-amerykanie-rysuja-europe,375200,s.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moim zdaniem poradzili sobie całkiem dobrze. Sama nie wiem czy byłabym w stanie trafić w każdy kraj na mapie Azji czy Ameryki Południowej, zwłaszcza, że średnio interesuję się tymi kontynentami (bo raczej nigdy wcześniej mnie w tamte strony nie ciągnęło), a z geografii NIE uważam siebie za osobę słabą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczelam sie przygladac tym mapkom co oni stworzyli, to nawet nie zaskoczylo mnie to, ze nie znaja polozenia wszystkich europejskich krajow, ale usmialam sie z ich poczucia humoru, jak np jeden napisal "tu ubieraja futra", kraje polnocne "high standard of living"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczelam sie przygladac tym mapkom co oni stworzyli, to nawet nie zaskoczylo mnie to, ze nie znaja polozenia wszystkich europejskich krajow, ale usmialam sie z ich poczucia humoru, jak np jeden napisal "tu ubieraja futra", kraje polnocne "high standard of living"....

Mnie rozbawiło to jak kilka osób napisało po prostu COLD (ja to zinterpretowalam jako: jak gdzies jest zimno, to nie trzeba nazwy kraju wpisywac, bo tam sie po prostu nie jezdzi :D);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to ubawiło do łez! :)

Ale z drugiej strony wiem, że sam miałbym kłopot z nazwaniem wszystkich stanów.

Można jeszcze dodać, że znaleźliby się również Polacy, którzy mieliby duży problem z nazwaniem wszystkich krajów w Europie.

Tak to już jest! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to ubawiło do łez! :)

Ale z drugiej strony wiem, że sam miałbym kłopot z nazwaniem wszystkich stanów.

Można jeszcze dodać, że znaleźliby się również Polacy, którzy mieliby duży problem z nazwaniem wszystkich krajów w Europie.

Tak to już jest! :)

http://www.youtube.com/watch?v=AUljWMhPp_I

matura to bzdura :) odc o europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...