Skocz do zawartości

Pomoc W Zaadresowaniu Listu.


sabaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przesyłka jest w NY i następny etap to doręczenie przez listonosza. Kiedy się odbędzie trudno powiedzieć, ale powinno nastąpić na dniach. Więcej powiadomień co do lokalizacji przesyłki chyba nie otrzymasz.

Kilka dni temu spędziłam przeszło godzinę przy telefonie żeby w końcu dowiedzieć się że moja przesyłka nie została zwrócona do nadawcy co wg. ich stony i nternetowej miało nastąpić, ale po prostu moja lokalna poczta nie załadowała wszystkich paczek na ciężarówkę. Przesyłkę dostałam wczoraj.

Ile razy mam do czynienia z amerykańską pocztą pocieszam się że kanadyjska jeszcze gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj wyskoczyło mi 2 nowe wiadomości.

December 15, 2013 , 5:55 am

Depart USPS Sort Facility

FLUSHING, NY 11351

December 15, 2013 , 4:33 am

Processed through USPS Sort Facility

FLUSHING, NY 11351

Czy to oznacza, że przesyłka zostanie doreczona już dzisiaj ? o.O W niedziele ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj wyskoczyło mi 2 nowe wiadomości.

December 15, 2013 , 5:55 am

Depart USPS Sort Facility

FLUSHING, NY 11351

December 15, 2013 , 4:33 am

Processed through USPS Sort Facility

FLUSHING, NY 11351

Czy to oznacza, że przesyłka zostanie doreczona już dzisiaj ? o.O W niedziele ? :o

List jest juz w lokalnej sortowni. Stamtad pojdzie do ostatniej poczty skad wezmie vo listonosz I wlozy do skrzynki pocztowej.

Nie goraczkuj sie. Nawet amerykanska poczta nie pracuje w niedziele. Tak jak pisalem wyzej list bedzie na miejscu w poniedzialek lub wtorek.

Pamietac nalezy takze ze USPS jak wszystkie urzedy I firmy panstwowe na calym swiecie maja swoje zasady nie zawsze majace wiele wspolnego ze zdrowym rozsadkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...