Skocz do zawartości

Wyjazd Młodego Małżeństwa


konfetti

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie: Bierzemy ślub w połowie sierpnia. Załóżmy, że któreś z nas wylosowało Green Card 1 maja. Wtedy musimy załatwić ślub cywilny, wszystkie papiery itd. Czy jest taka opcja, żeby któreś z nas wysłało szybko papiery tylko swoje, a później przed rozmową dosłać jakąś 'aktualizację', przesłać akt ślubu? I wtedy na rozmowę iść we dwoje.

Na ślub cywilny trzeba czekać ok. miesiąca, a to się wiąże z późniejszym odesłaniem papierów.


Może i bije, ale w Chicago jest cała rodzina, łatwiej o start. Czytaliśmy już coś o emigracji do Kanady i faktycznie jest sporo łatwiej niż do USA, ale Chicago jest naszym marzeniem o które będziemy walczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no jak Rodzina z duzej R to faktycznie latwiejszy start

Troche jestes na tym forum i zapoznaj sie dobrze z tematem o dv 2013 i dv 2014 o tym slubie,wysylaniu papierow

i pamietaj tez ze wiecej wiz losuja niz maja do wydania i nalezy sie na to kwalifikowac

to nie tak ze jak Cie wylosuja to wize masz w kieszeni,w to wchodza rozne sprawy jak np karalnosc,zdrowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Rodzina przez duże R. Bardzo starają się nam pomóc (oczywiście w miarę możliwości).

Przeczytałam już wątki o DV-2013 i 14 i 15 i już wszystko jasne. Mogę wysłać np swoje papiery, a później dosłać papiery męża i akt ślubu.

Wiem, że liczy się CN jaki się ma. Karani nie jesteśmy i zdrowi też raczej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...