Skocz do zawartości

Ogladanie Amerykanskich Kanalow Online,sluchanie Radia


emsi

Rekomendowane odpowiedzi

witam.wiecie moze czy jest cos podobnego do takiej strony jak webb tv ale amerykanska wersja?czasem chetnie bym obejrzal amerykanska telewizje online oczywiscie zeby kanaly lecialy "na zywo" wiecie o co chodzi?
to samo z radiem,radio ktore jest takie jak np rmf czy zetka leci na zywo,prosze o linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kool.cbslocal.com/ - lokalne radio z Phoenix, którego zawsze słucham tak w domu, jak i w samochodzie.

Należy jednak zaznaczyć, że linki "Listen LIVE" amerykańskich radiostacji prawie na pewno nie będą działały w Polsce (sprawdzałam, jak byłam w 2011... i niestety wyświetlał mi się komunikat: "not available in your area") z racji blokowania sygnału dla innych krajów. No chyba, że odpowiednie proxy znajdziesz.

Może coś się zmieniło... chociaż wątpię... daj znać czy działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki zachodnia ale czy to jest 'realnie' radio czy jakies streamy z neta?

Masz na stronie radia podaną częstotliwość 103.5 FM więc da się go słuchać 'realnie', nie tylko z neta.

Jest to radiostacja z siedzibą w NY. Adres też można znaleźć na ich stronie. 32 Avenue of the Americas New York, NY 10013

Wrzuć ten adres do google maps i zerknij na street view - nawet ich samochód pod budynkiem stoi zaparkowany (ten różowy) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...