Skocz do zawartości

Sponsorowanie Gc Na Wizie Pracowniczej.


szamanesz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów :) Mam takie pytanie odnośnie sponsoringu GC przez pracodawce. Jestem świeżo upieczonym informatykiem(webmastering, grafika komputerowa, office pakiet, zarządzanie sieciami, redhat). Gdybym znalazł pracodawce na wizę pracowniczą H-1B i już wszystko byłoby załatwione tzn. jestem na miejscu rozpoczynam prace u danego pracodawcy to czy istnieje możliwość natychmiastowego rozpoczęcia sponsoringu na GC? Czy trzeba odczekać jakiś okres?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobroć szefa nie ma nic do tego. Wyjezdzanie z tematem GC za wcześnie jest uważane za nietakt i sygnalizowanie, że chcesz się z tej roboty urwać.

Jedyny wyjątek, jak z uwagi na charakter pracy GC jest potrzebna.

Prawnik Ci nie potrzebny. Firmie ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol pare miesięcy to początek. Nie bój się zdążą przed końcem pracowniczej. Nikt dla Twojego widzimisię nie będzie rozpoczynał procedury przedwcześnie. Co jeśli nie sprawdzisz się?

Najpierw zdobądź robotę, bo umiejętności masz dość powszechne jak na chęć sponsoringu. Nawet na pracowniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy takie dość powszechne. Mogę praktycznie zajmować się każdym działem informatyki od tworzenia całych stron, sklepów, forów internetowych do kontrolowania i prowadzenia całej sieci. Mam tam jeszcze kilka kursów pobocznych jak ECDL wspomniany redhat(linux) i przeciętną znajomość języka C++.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...