Jump to content

Sponsorowanie Gc Na Wizie Pracowniczej.


szamanesz

Recommended Posts

Witam forumowiczów :) Mam takie pytanie odnośnie sponsoringu GC przez pracodawce. Jestem świeżo upieczonym informatykiem(webmastering, grafika komputerowa, office pakiet, zarządzanie sieciami, redhat). Gdybym znalazł pracodawce na wizę pracowniczą H-1B i już wszystko byłoby załatwione tzn. jestem na miejscu rozpoczynam prace u danego pracodawcy to czy istnieje możliwość natychmiastowego rozpoczęcia sponsoringu na GC? Czy trzeba odczekać jakiś okres?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Dobroć szefa nie ma nic do tego. Wyjezdzanie z tematem GC za wcześnie jest uważane za nietakt i sygnalizowanie, że chcesz się z tej roboty urwać.

Jedyny wyjątek, jak z uwagi na charakter pracy GC jest potrzebna.

Prawnik Ci nie potrzebny. Firmie ewentualnie.

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego miałbym się urywać ze stałej pracy, może nawet dobrze płatnej. Wiadomo, że nie poproszę go o to pierwszego dnia na przerwie obiadowej ale chciałbym w miare szybko rozpocząć ten proces bo jest dość czasochłonny. Tak po paru miesiącach myślę.

Link to comment
Share on other sites

Lol pare miesięcy to początek. Nie bój się zdążą przed końcem pracowniczej. Nikt dla Twojego widzimisię nie będzie rozpoczynał procedury przedwcześnie. Co jeśli nie sprawdzisz się?

Najpierw zdobądź robotę, bo umiejętności masz dość powszechne jak na chęć sponsoringu. Nawet na pracowniczą.

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem czy takie dość powszechne. Mogę praktycznie zajmować się każdym działem informatyki od tworzenia całych stron, sklepów, forów internetowych do kontrolowania i prowadzenia całej sieci. Mam tam jeszcze kilka kursów pobocznych jak ECDL wspomniany redhat(linux) i przeciętną znajomość języka C++.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...