Skocz do zawartości

Pięć Miesięcy Od Ostatniej Wizyty


Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowe pytania były typu: 'czym się w Polsce zajmuję, ile pieniędzy mam przy sobie', oprócz tych zwyczajowych pytań, o których Ty wspomniałaś. Raz dostałam pytanie, czy czasami kiełbasy albo pierogów ze sobą nie mam :P Po czym padło, że już mieli kilka takich przypadków :D Także nie była to jakaś nietypowa "trzepanka".

Czyli myślisz że nie ma jakiś dużych szans żeby mnie cofnięto? Ile tak na oko kasy powinnam mieć na 3 tygodnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli myślisz że nie ma jakiś dużych szans żeby mnie cofnięto? Ile tak na oko kasy powinnam mieć na 3 tygodnie ?

Myślę, że będzie OK... martwisz się na zapas. Ja na 2 miesiące miałam $2k w gotówce + kartę kredytową. (Na pytanie, dlaczego 'tylko' tyle mam kasy przy sobie, dodałam info o karcie i było 'no problem'). Na pewno wiesz z poprzednich wyjazdów, ile wydawałaś w ciągu tygodnia... warto też zabrać trochę więcej na wszelki wypadek (np. miałam przypadek, że w Polsce była mgła i nie zdążyłam na połączenie... lot do Stanów przełożyli mi na następny dzień i karta kredytowa przydała się na nocleg w hotelu, bo utknęłam w Londynie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że na 3 tygodnie starczy 1500$ żeby się nie czepiali. Tyle miałam ostatnio na wizytę prawie 3 miesięczną dodam że mieszkałam u rodziny więc za mieszkanie nie płaciłam ani jedzenie. Także nikt mnie nigdy nie pytał o kasę :/ Wiem że trochę sieję panikę ale jednak nigdy nie wracam do USA po tak krótkim czasie a niestety w wakacje mam inne plany więc tylko teraz mogę tyle że boje się bardzo cofnięcia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...