Skocz do zawartości

Zielona Karta Wziąż Nie Przyszła - 110 Dni


dbdariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Maja czas do 12 miesiecy aby wyslac karte. Czy kazali Ci zrobic oplate po wlocie do Stanow? Jesli tak, to dopoki jej nie zrobisz, karty nie dostaniesz.

Generalnie karta przychodzi do 45 dni po wlocie listem rejestrowanym.

Nie kazali, ale w końcu zadzwoniłem i powiedzieli mi że muszę dokonać opłaty Immigrant Fee. Dokonałem opłaty i teraz mam spotkanie dla biometrics print (I-797C) i się dziwię po co drugi raz mam dawać odciski jak już raz dawałem po wloci do stanów. Dziwna polityka. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazali, ale w końcu zadzwoniłem i powiedzieli mi że muszę dokonać opłaty Immigrant Fee. Dokonałem opłaty i teraz mam spotkanie dla biometrics print (I-797C) i się dziwię po co drugi raz mam dawać odciski jak już raz dawałem po wloci do stanów. Dziwna polityka. Czy to normalne?

Well... kazdy dokonuje takiej oplaty, kto mial robione dokumenty po okreslonym czasie. Dlatego ktorykowiek z moich klientow nie dostaje green card, pierwsze co robie to sprawdzam czy ma zrobic oplate. Gdybys zrobil oplate wczesniej uniknalbys odciskow (nie zawsze sa pobierane), ale jesli mija okreslony czas, wtedy urzad ma prawo zawolac Cie na ponowne odciski (czasem to robia, czasem nie).

Polityka nie jest dziwna, takie sa zasady. Odciski pobiera sie tutaj non-stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well... kazdy dokonuje takiej oplaty, kto mial robione dokumenty po okreslonym czasie. Dlatego ktorykowiek z moich klientow nie dostaje green card, pierwsze co robie to sprawdzam czy ma zrobic oplate. Gdybys zrobil oplate wczesniej uniknalbys odciskow (nie zawsze sa pobierane), ale jesli mija okreslony czas, wtedy urzad ma prawo zawolac Cie na ponowne odciski (czasem to robia, czasem nie).

Polityka nie jest dziwna, takie sa zasady. Odciski pobiera sie tutaj non-stop.

Rozumiem i teraz już wiem.

Pytanie mam odnośnie zmiany terminu appointment. Jeśli appointment mam mieć np. w tym miesiącu 28 kwietnia i tydzień temu odesłałem list tj 7 kwietnia, że tego dnia nie mogę być to na kiedy w przybliżeniu dadzą mi nowy termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...