Skocz do zawartości

Prawdopodobieństwo Dostania Turystycznej Wizy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sly6 Pytałem się znajomego czy kiedyś wysyłał komuś zaproszenie. Okazało się, że nigdy. Odwiedzali go znajomi z Polski ale było to tylko przy okazji odwiedzenia innych. Więc formalnie nigdy nie miał żadnych powiązań z zaproszonymi gośćmi.

mpnc To nie możliwe żebym miał kartę z dobrym limitem kredytowym bo po prostu nie pracuję i żadny bank takiego konta mi nie założy.

tapeta999

''No przecież kasę ma (1000 zielonych) a kartę to słyszałem ze w Lidlu mozna wyrobić taka prepay i jest ona koloru platyny.'' - Nie żartuj sobie to poważna sprawa dla mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że szansa jest 50/50 w każdym przypadku :) Przy okienku postaraj się być spokojny, wyluzowany, schludnie ubrany i grzeczny. Nie kombinuj za bardzo z jakimiś kartami czy kontami w kontu. Będzie dobrze :)


ten znajomy kogos zapraszal do siebie,ten ktos wracal na czas bo czasami to ma znaczenie czy dostaniesz wize czy tez nie.

Sly a jakie to ma niby znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapeta999 Taki właśnie mam plan. Z kartami nie będę kombinował bo ich zwyczajnie nie będę miał. Rozumiem, że lepiej będzie jak kolega nie wyśle mi zaproszenia? A może lepiej niech wyśle jeżeli ewentualnie konsul poprosi o nie?

Czy nie będzie problemu jak zacznę rozmowę po polsku? Ma to jeakieś znaczenie jeśli chodzi o wizę turystyczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od Ciebie w jakim języku chcesz rozmawiać. Ja rozmawiałem po polsku na dzień dobry, ale gdy konsul zobaczyła że pracuje i mieszkam za granicą zaczęła zagadała po angielsku.


Nieprawda. :-) Już o tym rozmawialiśmy kiedyś.

Rozmowy rozmowami. Pisząc 50/50 mam na mysli dwie odpowiedzi TAK lub NIE. Sorry jest jeszcze opcja ''może''


Tapeta ,ma czasami znaczenie ,kto lecial,na ile czasu,czy dana osoba-osoby wracala na czas.

Czyli mam rozumieć z tego że jeśli ktoś wjechał na zaproszeniu i nie wrócił na czas to inna osoba która np. też dostał zaproszenie od tej samej osoby już nie wjedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...