Skocz do zawartości

Prawdopodobieństwo Dostania Turystycznej Wizy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam na imię Michał i mam 20 lat. Przez ostatnie dwa lata nie pracowałem i nie chodziłem do szkoły jeżdżąc po Europie czepiając się różnych prac sezonowych a także nielegalnych. Ostatnie 2 lata w rozjazdach. Mój znajomy dużo starszy ode mnie chce zaprosić mnie do Stanów do New Jersey jeżeli kupię sobie bilety i będę miał 1000 dolarów na ten wyjazd. Resztę on organizuje. Mam uzbier.ane pieniądze więc nie będzie z tym problemu. Znajomy jest gotów wysłać mi zaproszenie do Polski.

Jakie mam szanse dostania wizy turystycznej w moim przypadku na jakiś miesiąc czasu? (Wiem, że czas zależy od urzędnika na lotnisku) Chcę wrócić oczywiście do Polski ale boję się, że konsul będzie zdziwiony skąd mam takie pieniądze na wyjazd skoro legalnie pracowałem tylko raz w Norwegii. Czy jeżeli nie mam pracy i nie chodzę do szkoły to będę miał trudności dostania wizy turystycznej? Oprócz rodziny nie mam większych powiązań z krajem. Mieszkam na wsi z rodzicami i młodszym 14 letnim bratem. Mój angielski jest słaby ale jestem w stanie powiedzieć to co myśle i rozumiem jak ktoś mówi w średnim tempie i małoskomplikowanym językiem. U mnie pracuje tylko mama.

Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie ma żadnych szans dla mnie? A jeżeli znajomy będzie mógł poświadczyć za mnie, że podczas mojego pobytu będzie mnie utrzymywał? Znajomy jest tam 20 lat i ma obywatelstwo Polskie. Jest niekarany i ma dobrą pracę. Historia kredytowa podobno też jest w porządku. Czy po prostu nie ma jakieś opcji by formalnie za mnie ręczył?


Chciałem napisać, że ma obywatelstwo amerykańskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...