Skocz do zawartości

Data Otwarcia Programu Iec 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Również to zauważyłem :)

Sly popraw mnie proszę jeśli się mylę, pierwszy etap, przede wszystkim próba załapania się do programu, przelew kasy gotowe odpowiednie resume ?

Dopiero potem, kiedy wstępnie się zakwalifikujemy należy przygotowywać resztę dokumentów ?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czyli program ciągle jeszcze nie otwarty? czekamy?

zapytanie : chcialbym zabrać zone i dwoje malych dzieci - ja na IEC a reszta jako turysci - ktos sie musi zajmowac dziecmi przynajmniej przez jakis czas, a potem bysmy kombinowali pozwolenie na prace dla zony - da się tak? cos tam odladamy na wyjzad ale utrzymam sam wszystkich z jednej pracy? nakarmię?

dzięki

lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy nadal,ma byc informacja o programie na stronie Ambasady Kanady 24-72 godz przed otwraciem,na forum tez bedzie o tym glosno :)

da sie takie cos zrobic,osoby taka lataja i dostaja pobyt na max 1 rok jako turysci,bo tak moze urzednik dac na granicy

co do zmiany to inna sprawa,zalezy od pracodawcy,Prowincji oraz czy prawo sie nie zmieni,zasady.

Bo czasami bywa tak ze daloby sie takie cos zrobic ale zla Prowincja-miejsce lub tez pracodawca nie chce-nie potrafi nic zrobic.sa tacy ze maja ok z takim pozwoleniem a sa tacy ze czekaja,prosza,szukaja.

wyzywienie i zycie to zalezy od Prowincji,jaka prace dostaniesz ,za ile..najlepiej leciec samemu i na miejscu przygotowac grunt,znalesc prace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...