Jump to content

Camp America A Znalezienie Pracy - Ktoś Pomoże?


Recommended Posts

Posted

Na początek przepraszam, jeśli napisałam to w złym dziale, ale przejdźmy do rzeczy. Wyjeżdżam na Camp America. Oczywiście na wizie J - 1 ale... mam pytanie. Czy jeśli program dobiegnie końca a mnie jakimś cudem uda mi się znaleźć inną pracę to czy mogę na miejscu postarać się o wizę pracowniczą? Ktoś wie jak to wygląda?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...