klaudisz188 Posted March 16, 2014 Report Posted March 16, 2014 Czy rozmowa w konsulacie o wizie narzeczeńskiej jest w języku polskim czy padają też pytania w angielskim? Trochę się martwię o to bo mój angielski nie jest dobry, dopiero się uczę i martwię się, że jakoś to może mi zaszkodzic. Z moim narzeczonym dogadujemy się jakoś i mówi, że mam się nie przejmowac ale mimo to mam obawy. Z góry dziekuję za odpowiedzi.
Sara Posted March 16, 2014 Report Posted March 16, 2014 Konsul sie Ciebie zapyta czy chcesz rozmawiac po polsku czy po angielsku. Wybor nalezy do Ciebie
klaudisz188 Posted March 16, 2014 Author Report Posted March 16, 2014 Dzieki wielkie Uspokoiło mnie to... Przeraża mnie lotnisko w Stanach ale jakoś to przezyje xd
Paulina_89 Posted March 16, 2014 Report Posted March 16, 2014 Dzieki wielkie Uspokoiło mnie to... Przeraża mnie lotnisko w Stanach ale jakoś to przezyje xd A ktore lotnisko?
klaudisz188 Posted March 17, 2014 Author Report Posted March 17, 2014 A ktore lotnisko? To zależy na którym będę miała przesiadkę z Frankfurtu bo ogólnie to chcę się dostac do Seattle więc przesiadka chyba w Chicago albo gdzieś tam...
andyopole Posted March 18, 2014 Report Posted March 18, 2014 Dzieki wielkie Uspokoiło mnie to... Przeraża mnie lotnisko w Stanach ale jakoś to przezyje xd Ludzie decydują się na emigracje a przeraza ich lotnisko. Nawet nie zdaja sobie sprawy ze lotnisko to pikus wobec tego co ich czeka. Do Seattle sa bezpośrednie loty z Amsterdamu, Frankfurtu i wielu większych europejskich portow. Bez potrzeby przesiadania się w USA. A Chicago omijaj jak tylko się da, wielki airport, samoloty nabierające opóźnienia w kolejkach do startu.
klaudisz188 Posted March 18, 2014 Author Report Posted March 18, 2014 Ludzie decydują się na emigracje a przeraza ich lotnisko. Nawet nie zdaja sobie sprawy ze lotnisko to pikus wobec tego co ich czeka. Do Seattle sa bezpośrednie loty z Amsterdamu, Frankfurtu i wielu większych europejskich portow. Bez potrzeby przesiadania się w USA. A Chicago omijaj jak tylko się da, wielki airport, samoloty nabierające opóźnienia w kolejkach do startu. Dzięki, dobrze wiedziec Nie wiedziałam bo prawdę mówiąc to pierwszy raz polecę gdziekolwiek xD
Sara Posted March 18, 2014 Report Posted March 18, 2014 Jeśli twoim POE będzie pdx to nic sie nie martw. Odprawa imigracyjna polega tutaj na pobraniu odcisków i odebraniu koperty, i tyle
klaudisz188 Posted March 18, 2014 Author Report Posted March 18, 2014 Jeśli twoim POE będzie pdx to nic sie nie martw. Odprawa imigracyjna polega tutaj na pobraniu odcisków i odebraniu koperty, i tyle Eeeee... Przepraszam.. POE i pdx? Tak w ogóle to słyszałam o jakiś specjalnych pomieszczeniach do tego, jakie to są?
andyopole Posted March 18, 2014 Report Posted March 18, 2014 PDX to miedzynarodowe oznaczenie portu lotniczego. W tym przypadku to Portland OR. W specjalnych pomieszczeniach trzeba zaspiewac hymn nowej ojczyzny w postawie zasadniczej...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.