Skocz do zawartości

Interview


klaudisz188

Rekomendowane odpowiedzi

Czy rozmowa w konsulacie o wizie narzeczeńskiej jest w języku polskim czy padają też pytania w angielskim? Trochę się martwię o to bo mój angielski nie jest dobry, dopiero się uczę i martwię się, że jakoś to może mi zaszkodzic. Z moim narzeczonym dogadujemy się jakoś i mówi, że mam się nie przejmowac ale mimo to mam obawy. Z góry dziekuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie :) Uspokoiło mnie to... Przeraża mnie lotnisko w Stanach ale jakoś to przezyje xd

Ludzie decydują się na emigracje a przeraza ich lotnisko. Nawet nie zdaja sobie sprawy ze lotnisko to pikus wobec tego co ich czeka.

Do Seattle sa bezpośrednie loty z Amsterdamu, Frankfurtu i wielu większych europejskich portow. Bez potrzeby przesiadania się w USA. A Chicago omijaj jak tylko się da, wielki airport, samoloty nabierające opóźnienia w kolejkach do startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie decydują się na emigracje a przeraza ich lotnisko. Nawet nie zdaja sobie sprawy ze lotnisko to pikus wobec tego co ich czeka.

Do Seattle sa bezpośrednie loty z Amsterdamu, Frankfurtu i wielu większych europejskich portow. Bez potrzeby przesiadania się w USA. A Chicago omijaj jak tylko się da, wielki airport, samoloty nabierające opóźnienia w kolejkach do startu.

Dzięki, dobrze wiedziec :) Nie wiedziałam bo prawdę mówiąc to pierwszy raz polecę gdziekolwiek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twoim POE będzie pdx to nic sie nie martw. Odprawa imigracyjna polega tutaj na pobraniu odcisków i odebraniu koperty, i tyle :)

Eeeee... Przepraszam.. POE i pdx?

Tak w ogóle to słyszałam o jakiś specjalnych pomieszczeniach do tego, jakie to są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...