oskarina Posted March 18, 2014 Report Posted March 18, 2014 Witam, Byłam w US kilka tygodni na przełomie września i października 2013 roku, potem poleciałam w styczniu 2014 na 4ry tygodnie na zimowe wakacje, a teraz chcę lecieć na koniec maja 2014 roku (po 3,5 miesiąca) a 'ślub koleżanki' na niecałe 3 tygodnie. Czy ktoś latał w takich odstępach czasowych i wpuszczano go bez problemu? Będę wdzięczna za informację.
jkb Posted March 18, 2014 Report Posted March 18, 2014 Ja latalem na 1-4 tygodnie w odstepach mniej wiecej czterotygodniowych. Z 10 wlotow na secondary bylem dwukrotnie, za kazdym razem wpuszczony.
oskarina Posted March 18, 2014 Author Report Posted March 18, 2014 Dziękuję za odpowiedź. Naczytałam się za dużo różnych wpisów na forach i pewnie stąd jakieś wątpliwości. Pozdrawiam
andyopole Posted March 19, 2014 Report Posted March 19, 2014 Widzisz, do Rosji zapewne wpusciliby Cie bez pytania. Obydwa te kraje uwazaja sie za wolne i demokratyczne.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.