Jump to content

Powrót Do Us Po 3,5 Miesiąca


oskarina

Recommended Posts

Posted

Witam,

Byłam w US kilka tygodni na przełomie września i października 2013 roku, potem poleciałam w styczniu 2014 na 4ry tygodnie na zimowe wakacje, a teraz chcę lecieć na koniec maja 2014 roku (po 3,5 miesiąca) a 'ślub koleżanki' na niecałe 3 tygodnie. Czy ktoś latał w takich odstępach czasowych i wpuszczano go bez problemu?

Będę wdzięczna za informację.

Posted

Ja latalem na 1-4 tygodnie w odstepach mniej wiecej czterotygodniowych. Z 10 wlotow na secondary bylem dwukrotnie, za kazdym razem wpuszczony.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...