Skocz do zawartości

Twierdzi Ze Jest Na Studenckiej I Pracuje?!


Rekomendowane odpowiedzi

czytaja ludzie rozne historie,wiedza ze rozne moze byc lecz wiedza swoje ze Ty jestes ten zly,nie dobry ;) bo wiekszosc w podobnej sytuacji robi ,zrobi tak samo ;)

wtedy albo pozostaje szukac kogos innego lub udowadniac ze nie jest sie wielbladem ;) nie wiadomo co gorsze,latwiejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze ze on cos tam kombinuje. Nie wiedziałam ze na studenckiej czy pózniej w ogole istnieje możliwość podjęcia pracy, a on jest tutaj na studenckiej. Chciałam to zweryfikować.

Dziękuje za udzielone informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej mam takie pytanie. Siostra mojego męża poznała chłopaka z nepalu ktory jest tutaj na wizie studenckiej. Mówi ze ukończył college i teraz pracuje. Czy można pracować na wizie studenckiej?

Nie znam sie na tej wizie, ale słyszałam ze mając wizę studencka nie można pracować wiec brzmi to dla mne podejrzanie. Nie chce żeby ktoś wykorzystał siostrę męża, wiec sie pytam Was jak to wyglada. Naczytałam sie na VJ jak ludzie kombinują i oszukują wiec lepiej sie zabezpieczyć.

Paszport obywatela Unii Europejskiej jest bardzo w cenie! :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...