Jump to content

Staranie O Gc A Wiza Turystyczna


Recommended Posts

Zdaję sobie sprawę ,że nikt mi nie zabroni. W końcu to pewna kasa dla ambasady. Moze ktoś kiedyś próbował???? I tak mój proces załatwiania zielonej kart trwa i Bóg jeden wie ile jeszcze potrwa. Co mi szkodzi spróbowac . zrobie sobie wycieczkę do Krakowa ;-)

Link to comment
Share on other sites

wiele jest takich osob co probowalo,,jedni wize otrzymywali a inny juz nie i musieli czekac az dostana wize na pobyt staly lub tez chodzili do skutku az dostali wize turystyczna a to czasami jest za 2 podejsciem ....

Link to comment
Share on other sites

kto nie próbuje ten się nie dowie ;-) Dam znać jak mi poszło. Mam już pewne doświadczenia z ambasadą . Byłam posiadaczką wizy ,którą mi anulowano. Do męża jeździłam już do Canady by w razie potrzeby mógł wrócic do pracy . Logiki myślenia konsula nikt nie ogarnie :-))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak jak można się było domyślać wizy turystycznej nie otrzymałam. Konsul uśmiechał sie sympatycznie i kazał czekać na zieloną kartę. No cóż jeszcze trochę przyjdzie mi czekać, bo obecnie sprawy są rozpatrywane z września a moj wniosek jest zarejestrowany w styczniu.... Kolejne wakacje przyjdzie mi spędzić w pięknej Kanadzie :-)

Miałam już kiedyś przyznaną wizę turystyczną ,ale nie wyjechałam do USA .Potem była żona mojego obecnego męża napisała donos ,że mogę wyjechać na stałe i mi odebrali. Zastanawiam się czy mogą mi nie wydać zielonej karty????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...