Skocz do zawartości

Lot Do Chicago I Pociąg California Zephyr


natt

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Air France/KLM jest ok. Bilet Waw-Chicago Sfo-Waw, bedzie drozszy niz Waw-Chicago return, ale tanszy niz Waw-Sfo return, czyli generalnie logicznie.

Pociagi dalekobiezne sa naprawdę wygodne, nie sadze abyscie mieli wieksze problem, nawet w podstawowej klasie.

A California Zephyr - Mysle, ze naprawdę warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :)
zdecydowaliśmy się że pojedziemy tym pociągiem, ale pojawił się kolejny problem.. w którą stronę ;p
Zatem kolejne moje pytanie czy nie ma żadnego problemu żeby przekoczować całą noc np na lotnisku w Chicago? ;)
I ważniejsza kwestia to ile czasu zajmuje mniej więcej przesiadka? Zauważyłam że w tych najtańszych opcjach biletów jest tylko 45 min na przesiadkę w Detroit, i teraz nie wiem czy da się to zrobić czy może za duże ryzyko i lepiej odpuścić i poszukać innego lotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ostatnio okolo 40 min na przesiadke na DTW. Tam jest kolejka wewnatrz terminalu, ale przydaje sie jak jedziesz z jednego konca na drugi. Po prostu sie przebieglem i w sumie zdarzylem. Sprawdzc sobie, gdzie przybija samolot z Europy i odbija ten do Chicago i zobacz jak daleko sa od siebie oddalone gejty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można to sprawdzić? na stronie lotniska szukałam ale niestety nie podołałam, a na stronie Air France po wyborze biletu wyświetla mi się tylko terminal.. generalnie ta sytuacja jest podczas powrotu z San Francisco - Detroit i Detroit - Paryż.
Ewentualnie jest jeszcze opcja z 1h na przesiadkę w Atlancie, również w drodze powrotnej, tylko tam są różne terminale... domyślam się że to są te haczyki które dają tak niską cenę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie udało się znaleźć lot Warszawa - Paryż - SF i Chicago - Paryż - Warszawa za niecałe 2100 zł i liczę że faktycznie te 1,5h na CDG nam wystarczy. No i jeszcze trzeba doliczyć 500 zł za pociąg co w sumie daje ok 150 zł więcej niż bezpośredni lot do i z SF, ale mam nadzieję, że ta podróż będzie tego warta :)

dzięki wszystkim za pomocne informacje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...