Skocz do zawartości

Cukier Zabija! Jedzmy Probiotyki!


Misuzu

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie zastanawiam. A juz w ogole to jestem zbulwersowana faktem ze mnie lekarz nie poinformowal o skutkach ubocznych jeszcze przed zakupieniem produktu. Jak bym wiedziala to bym tego gooowna nie kupila. A serio ten moj problem na ktory mam brac ten lek nie jest az tak dokuczliwy i powazny zeby ryzykowac nowotworem.

Calkowicie sie z Toba zgadzam. U mnie dokladnie tak samo. A na koncu moj cudowny lekarz stwierdzil, ze moj poziom progesteronu jest jego zdaniem zadowalajacy, wiec nie ma po co tego uzywac. Oh czasem mam wrazenie, ze ci wszyscy lekarze od spraw kobiecych strzelaja na slepo, a moze cos pomoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mnie sie wydaje, ze ja na leczenie bede latać do polski, a przynajmniej w czasie pobytu w Polsce. Juz słyszałam rożne rzeczy o lekarzach w USA i ze teraz jest plaga lekarzy, którzy naciągają pacjenta na kasę, tylko zeby jak najwiecej na wizytę przychodził. Juz na samym początku trafiłam na niezbyt fajnego, który tez mnie do końca o wszystkim nie informował. I jak mówicie dziewczyny, ze ci od spraw kobiecych sa równie nie za spektakularni to juz sie boje :/ w Polsce miałam super lekarzy, niby małe miasteczko a zawsze byłam wyleczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...