Skocz do zawartości

Wizy Pracownicze Małżeństwo Do Pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Heh......żeby nie prać brudów na forum napiszę tak.

Najdelikatniej mówiąc, nierzetelny to raczej jest fakt, jak się o kimś wypowiadasz, nie znając bliżej danej osoby.

Karina jest jedną, nie jedyną, osobą jaką znam z najrzetelniejszych ludzi, a do tego bez wątpienia posiadającą ogromną wiedzę i nie tylko rzetelną,

ale i wykazującą chęć pomocy innym.

Jeśli posiadasz co do tego wątpliwości to wskaż, podaj jakiś link, adres, tel. czy jakiekolwiek inne informacje jakiegoś prawnika, który oprócz urzędowania w godzinach pracy, poświęca swój prywatny czas, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomaga innym i to za darmo.

Czy znasz jakieś osoby, oprócz tego forum, które tyle pomagają niedoinformowanym ludziom???

Jak znajdziesz, daj znać, może tym sposobem i ty komuś pomożesz

Dobrze napisane -nic dodac nic ujac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Heh......żeby nie prać brudów na forum napiszę tak.

Najdelikatniej mówiąc, nierzetelny to raczej jest fakt, jak się o kimś wypowiadasz, nie znając bliżej danej osoby.

Karina jest jedną, nie jedyną, osobą jaką znam z najrzetelniejszych ludzi, a do tego bez wątpienia posiadającą ogromną wiedzę i nie tylko rzetelną,

ale i wykazującą chęć pomocy innym.

Jeśli posiadasz co do tego wątpliwości to wskaż, podaj jakiś link, adres, tel. czy jakiekolwiek inne informacje jakiegoś prawnika, który oprócz urzędowania w godzinach pracy, poświęca swój prywatny czas, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomaga innym i to za darmo.

Czy znasz jakieś osoby, oprócz tego forum, które tyle pomagają niedoinformowanym ludziom???

Jak znajdziesz, daj znać, może tym sposobem i ty komuś pomożesz

WOW :) Pewnie znajdziesz tez wiele osob, ktore by polemizowaly z Twoja wypowiedzia :) Niestety nie uszczesliwisz wszystkich i rowniez niestety kazdy kij ma conajmniej dwa konce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh......żeby nie prać brudów na forum napiszę tak.

Najdelikatniej mówiąc, nierzetelny to raczej jest fakt, jak się o kimś wypowiadasz, nie znając bliżej danej osoby.

Karina jest jedną, nie jedyną, osobą jaką znam z najrzetelniejszych ludzi, a do tego bez wątpienia posiadającą ogromną wiedzę i nie tylko rzetelną,

ale i wykazującą chęć pomocy innym.

Jeśli posiadasz co do tego wątpliwości to wskaż, podaj jakiś link, adres, tel. czy jakiekolwiek inne informacje jakiegoś prawnika, który oprócz urzędowania w godzinach pracy, poświęca swój prywatny czas, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomaga innym i to za darmo.

Czy znasz jakieś osoby, oprócz tego forum, które tyle pomagają niedoinformowanym ludziom???

Jak znajdziesz, daj znać, może tym sposobem i ty komuś pomożesz

Pomaganie i dzielenie sie informacjami na forum nie ma nic do tego czy ktos wykonuje swoje obowiazki rzetelnie czy nie i czy np. dotrzymuje obietnic. W moim przypadku Karina zawalila calkowicie moja sprawe, mimo iz podjela zobowiazania i zgodzilismy sie na wynagrodzenie za jej uslugi. Tak wiec nie byla to pomoc darmowa. Faktem jest, ze nie wziela ode mnie ani centa dlatego nie mam zamiaru opisywac (prac brudow) swojej wspolpracy z Nia. Po prostu czuje ogromny zal i zawod i uwazam, ze zachowala sie nieprzyzwoicie i nieprofesjonalnie. Dlatego, korzystajac z tego forum chcialbym wykrzyczec swoja zlosc i najlepiej jesli ten temat juz zamkniemy. Mysle, ze mam chociaz do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz Karina :)

ja nie mam nawet takiej mozliwosci aby powiedziec co mysle o pewnej osobie-osobach a duzo mowily,chcialy-obiecywaly zrobic a do tego braly

nie kase lecz moj czas,pomoc,pomocna reke i Ty jestes na plus ze masz kasa a ja ;) tego nie da sie zwrocic ,teraz poznalas inne osoby,w innym Panstwie ktore Ci pomagaja,wspieraja :)

ja nie mam narazie takiej mozliwosci chociaz nadal jestem takim samym :) to samo czynie,robie :)..a szukam takich osob :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...