Skocz do zawartości

Darmowe Kursy Na Prestizowych Uczelniach + Srs


mesio007

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy wiemy edukacja jest teraz bardzo droga, a bez konkretnych umiejetnosci ciezko o dobra prace. Jest tez jednak calkiem sporo mozliwosci aby sie doksztalcic na prestizowych uczelniach, na dodatek zupelnie za darmo. Wiadomo ze kursy online to nie to samo co dyplom, ale czasem same umiejetnosci moga sie przydac. Sama musialam sie troche przekwalifikowac i musze przyznac ze te kursy pozytywnie zaskoczyly mnie poziomem i calkiem sporo sie z nich nauczylam.



Lista moich ulubionych stron:



W polaczeniu z SRS (Spaced Repetition System/Software) mozna osiagnac swietne rezultaty. Jak ktos o SRS nie slyszal to sa to takie niby fiszki, tyle ze nie kujemy wszystkiego jak leci, tylko dzieki specjalnemu algorytmowi program sam wyznacza nam powtorki. Dziala to na zasadzie ze im lepiej cos umiemy, tym dluzsze odstepy czasu pomiedzy powtorkami, dzieki czemu nie tracimy czasu na powtarzanie rzeczy ktore juz dobrze umiemy. Niezastapione do nauki czegokowiek, od jezykow, przez uklad okresowy pierwiastkow, po kraje, stolice i ich polozenie na mapie czy co tam kogo interesuje. Osobiscie korzystam z roznych form SRS od ponad 10 lat i bardzo sobie chwale.



Jest tego troche, do wyboru do koloru:


Powodzenia!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z coursera jestem bardzo zaprzyjazniona :D Akurat wprowadzili kursy z mojej branzy niedawno wiec juz jestem zapisana na jeden po tym jak skonczy mi sie semestr na studiach :)

Szkoda tylko, ze constitutional law nie jest w tym terminie, ktory mi odpowiadal, bo tez sie czailam na to... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...