Jump to content

Wyprawa Do Usa We Wrześniu Na 2 Tygodnie Nyc-California


karola87

Recommended Posts

Witam

We wrześniu planujemy z koleżanką wakacje w USA na 2 tygodnie. Plan szczegółowy jeszcze do ustalenia jednak wstępnie chciałybyśmy spędzić z 3 dni w NYC a potem zwiedzać zachodnie wybrzeże. Wolałybyśmy jechać troszkę większą grupą, z 3-4 osób, więc jeżeli ktoś ma podobne plany to zapraszamy do kontaktu :)

Link to comment
Share on other sites

my lecimy do usa 30 sierpnia (najprawdopodobniej, dopiero przed zakupem biletów) własnie do NY, na 4 moze 5 dni, pozniej lecimy do chicago. Mielismy jechac na Floryde ale szkoda czasu na "lezenie plackiem na słoncu"

Jak bede wiedział cos wiecej i dokładniej to napisze.

Link to comment
Share on other sites

Guest miqhs

Ciekawy temat, bo myśmy zaplanowali dokładnie tak samo, 3 dni w NY a potem SF. Wcześniej mieliśmy plany na stałe do NY ale...mąż się uparł. Lecimy 14 lipca do NY, 17 do SF. Poza tym chodziło o skrócenie czasu lotu, bo nasz młody niewprawiony.

Link to comment
Share on other sites

LOL. Ale serio, tam w lecie moze byc zimno wieczorem i rano -- mgla, wiatr, 10 stopni -- a o 20 mil od SF jest slonecznie i 30 stopni+. To chyba pisarz Mark Twain powiedzial, ze najgorsza zime jaka kiedykolwiek przezyl to lato w San Franscisco :) Wiesz jak poznac turystow w SF? To ci biedacy w szorach i t-shirtach. Mieszkancy chodza w puchowatych kurtach...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...