Skocz do zawartości

Ciężka Sytuacja! Pomocy !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Spójrz na to z innej strony. Dzięki takim kombinatorom musisz wypełniać ds160 za 160 USD a nie ESTA za dużo mniej.

I gdzie tu zawiść?

Dzięki temu, że Polacy są takim narodem jakim są, czyli, że jeden drugiego sprzeda za granicą czy to w kraju, wykorzysta, oszuka, wzajemnie sie nie szanujemy jako narod, jestesmy sobie wrogami często.. I tak też jesteśmy postrzegani przez inne narodowości. O czym my tu w ogóle mówimy jak ludzie plują jadem na Owsiaka, który tyle robi dobrego. W innym kraju byłby bohaterem, a u Nas z zawisci nazywaja go zlodziejem.. Żyjemy w kraju absurdu, gdzie wszystko nie jest tak jak powinno, cena ropy jedna z najwiekszych na świecie, podatki takie, ze taniej w UK zalozyc firme jak tutaj, ceny wywindowane jak w panstwach zachodnich, płace jak w Rumunii, większośc mlodych Polakow po studiach emigruje bo nie ma pracy. Można tak wymieniać i wymieniać przykłady, które zna o nas caly swiat i sie z nas smieje. Sami do siebie nie mamy szacunku to jak ktoś ma nas szanowac.. I po częśći dlatego tez nie mamy wiz bo jesteśmy krytcznie postrzegani przez USA rowniez..

A jak ty czlowieku mi piszesz takie komentarze typu:

"Mam nadzieje ze ktoś sie porządnie temu przyjrzy na granicy. Bo turystyczna to on ma tylko wizę a nie zamiary. Dla takich - zero współczucia."

gdzie ja rozstałem sie z moja ukochana kobieta i juz 3miesiace jestesmy rozdzieleni od siebie i nie jestem zadnym kryminalista, ze mnie tam wpuscic nie maja bo nic zlego w zyciu nigdy nie zrobilem, a ty mi piszesz takie rzeczy, zupelnie mnie nie znajac i z miejsca zyzycz mi zle to ja zalamuje rece i jest mi przykro, ze to co mowia o Polakach to prawda...

Spójrz na to z innej strony. Podobno latasz sobie na wakacje co tydzien do USA z cala rodzina to mysle ze 160$ dla takiego bogacza to nie jest duzo zaplacic i cie stac, mam nadzieje... bo mnie tak i nie placze z tego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze pnau, że nie wiem jeszcze kiedy polece i na ile czasu. Wszystko zależy od wielu czynników.. Między innymi tych opisanych powyżej.. Wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie, ale jestem dobrej myśli, tak naprawde to nieważne gdzie, ale ważne z kim.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, zrozum, nie oceniam cię. Jeśli lecisz jako turysta to nie masz sie czego obawiać, ale proszę nie dziw sie ze jakiś oficer będzie sie zastanawiał nad tym czy masz na to pieniądze czy nie. Jelsli ja kochasz to staraj sie wyjechać do niej legalnie mówiąc co i jak. Pewnie ci utrudnia to, ale co sie dziwić. Maja pełno imigrantów to robią odsiew jak mogą.

Osobiście ci współczuje i to bardzo. Taki system i nie ma zmiłuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...