Skocz do zawartości

Lx13

Użytkownik
 • Zawartość

  686
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

49

O Lx13

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Ostatnie wizyty

2526 wyświetleń profilu
 1. Lx13

  Wiza a aresztowanie

  Święte słowa Karina.
 2. Lx13

  Wiza a aresztowanie

  Karina udziela porady na podstawie tego co przeczytała na forum. Z doświadczenia wiem ze jak by usiadła przy stole do rozmowy to sytuacja tej pani była by byc moze troche inna. Nie podważam tego i zgadzam sie ze Karina poradę podała pro Bono. Polecam: albo spotkać sie z Karina i omówić temat albo iść do ambasady i tam dostać szczegółowych informacji. Nie korzystać z tego co jakiś hochsztapler powie i skasuje za to opłatę.
 3. Lx13

  Wiza a aresztowanie

  Wbij to sobie do głowy. Informacje których poszukujesz maja swoją cenę. Nikt za darmo ci nie napisze co i jak, a na takich sprawach jak ty robi sie najlepsza fortunę. Info na stronach prawników maja jedynie nakłonić cie do kontaktu i za opłata „cos ci powiedzą” ale tez nie do końca. Złóż wniosek o wizę, idź do konsulatu i tam dowiesz sie wszystkiego.
 4. No to skoro wykknujesz dwie rożne prace i masz na to dokumenty np umowę o prace, zlecenie itp to jaknajbardziej to weź. Odcinek z wynagrodzeniem tez moze sie przydać. I to powinno wystarczyć.
 5. Wróżkami nie jesteśmy nie wiemy ile tych prac masz. Jeśli myślisz ze zabierając teczkę papierów udowodnisz związek z krajem to jesteś w błędzie.
 6. B2 i na Festival? U lala... good luck.
 7. Lx13

  Wiza a aresztowanie

  Czytam twój opis i jedyne co moge ci poradzic to żebyś pogadała z Karina na Prv.
 8. Lx13

  Wiza a aresztowanie

  Zloz podanie o wizę. Podczas rozmowy wyjaśnisz co i jak. Skoro odstąpiono od oskarżenia to nie masz sie czego obawiać. Byc moze sprawdza cie w USA czy nie kłamiesz i poczekasz troche na wizę. A tak miedzynami i bez nazwisk. Mieli podstawy? Bo wiesz, od tak nikt nikogo nie oskarża.
 9. Lx13

  Odmowa wizy

  Ja dodam ze ta „latająca” siostra juz ma „po wizie”.
 10. Pisać prawdę i odpowiadać na zadane pytania zgodnie z prawda.
 11. Z ta Kanada tez nie szarżuj husarzu. Wpierw wypełnij eTA bo jak ci odmówią to i bilety do Kanady ci przepadną.
 12. Po pierwsze nie uda ci sie zjechać Ameryki wzdłuż i wszerz w 3 tygodnie. Po drugie, nie zarobisz tyle w tej Norwegii zeby miec na punkt pierwszy. Po trzecie, mając na uwadze punkt 1 i 2 konsulowi nawet nie zechce sie rozważyć tego czy masz związki z polska czy nie. A jak masz udowodnić związki z polska? A kto ci tu obieca ze konsul wogole bedzie chciał zeby cos udowadniał. Przeczyta wniosek, zada 2/3 pytania i podejmie decyzje. Jaka? On jeden tylko bedzie wiedział i ty jak ci ja ogłosi/zakomunikuje.
 13. Na lotnisku odpowiada sie na zadane pytania, o ile takowe wogole beda.
 14. Miejmy nadzieje ze LOT ruszy ze swoją kampania informacyjna i ze jej przekaz do ciebie dotrze.
 15. Lx13

  Turystyczna czy jest szansa?

  Ja zastanowił bym sie nad innym faktem - nie masz konta w banku. A jak konsul uzna ze cie na wyjazd do USA nie stać? Skoro nie masz konta to i żadnej karty tez nie masz. Płatność za bilet gotówka? Sa rożne aspekty przyznawania wiz, powyżej moze byc jednym z nich.
×