Jump to content

Lx13

Użytkownik
 • Content Count

  689
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lx13 last won the day on September 10 2018

Lx13 had the most liked content!

Community Reputation

52

About Lx13

 • Rank
  Rezydent FORUM

Recent Profile Visitors

2,773 profile views
 1. Stary, pisz ze będziesz spał na dworcu. W konsulacie beda zachwyceni.
 2. Droga LOL, czytam ten wątek i mimo aż 4 stron nadal widzę ze nic nie przekona ciebie ani nie wytłumaczy ci czemu wizy nie dostałaś, lub dobrego czemu czasami mimo naprawdę szczerych chęci zdarzają sie odmowy. Tak jak poprzednicy, potwierdzam ze podczas rozmowy masz 3 minuty i naprawdę cieżko jest cos zepsuć podczas tych 3 minut. Jednak, nadal odmowy sie zdarzają. A wiec, aby wyjaśnić ci bardziej szczegółowo, wręcz brutalnie w czym tkwi problem musze cie odesłać do pewnego filmu (nakręconego na podstawie książki „Szczuropolacy”). Film nosi tytuł: „Szczesliwego Nowego Jorku”. Mimo ze stary to nadal dosyc aktualny. Ale nie o cały film chodzi. Wpisz sobie proszę w YouTube następujący tekst: Szczesliwego Nowego Jorku - Polacy nie maja twarzy maja mordy Bedzie to filmik trwający 3 minuty i 40 sekund. Podczas tych 3 minut i 40 sekund, postać grana przez Bogusława Linde bardzo pięknie i zwięzle zarazem tłumaczy czemu Polacy „tak cierpią”. Obejrzyj, zastanów sie i byc moze wyciągnij wnioski. pozdrawim i sukcesu życzę.
 3. Karina udziela porady na podstawie tego co przeczytała na forum. Z doświadczenia wiem ze jak by usiadła przy stole do rozmowy to sytuacja tej pani była by byc moze troche inna. Nie podważam tego i zgadzam sie ze Karina poradę podała pro Bono. Polecam: albo spotkać sie z Karina i omówić temat albo iść do ambasady i tam dostać szczegółowych informacji. Nie korzystać z tego co jakiś hochsztapler powie i skasuje za to opłatę.
 4. Wbij to sobie do głowy. Informacje których poszukujesz maja swoją cenę. Nikt za darmo ci nie napisze co i jak, a na takich sprawach jak ty robi sie najlepsza fortunę. Info na stronach prawników maja jedynie nakłonić cie do kontaktu i za opłata „cos ci powiedzą” ale tez nie do końca. Złóż wniosek o wizę, idź do konsulatu i tam dowiesz sie wszystkiego.
 5. No to skoro wykknujesz dwie rożne prace i masz na to dokumenty np umowę o prace, zlecenie itp to jaknajbardziej to weź. Odcinek z wynagrodzeniem tez moze sie przydać. I to powinno wystarczyć.
 6. Wróżkami nie jesteśmy nie wiemy ile tych prac masz. Jeśli myślisz ze zabierając teczkę papierów udowodnisz związek z krajem to jesteś w błędzie.
 7. Czytam twój opis i jedyne co moge ci poradzic to żebyś pogadała z Karina na Prv.
 8. Zloz podanie o wizę. Podczas rozmowy wyjaśnisz co i jak. Skoro odstąpiono od oskarżenia to nie masz sie czego obawiać. Byc moze sprawdza cie w USA czy nie kłamiesz i poczekasz troche na wizę. A tak miedzynami i bez nazwisk. Mieli podstawy? Bo wiesz, od tak nikt nikogo nie oskarża.
 9. Ja dodam ze ta „latająca” siostra juz ma „po wizie”.
 10. Pisać prawdę i odpowiadać na zadane pytania zgodnie z prawda.
 11. Z ta Kanada tez nie szarżuj husarzu. Wpierw wypełnij eTA bo jak ci odmówią to i bilety do Kanady ci przepadną.
 12. Po pierwsze nie uda ci sie zjechać Ameryki wzdłuż i wszerz w 3 tygodnie. Po drugie, nie zarobisz tyle w tej Norwegii zeby miec na punkt pierwszy. Po trzecie, mając na uwadze punkt 1 i 2 konsulowi nawet nie zechce sie rozważyć tego czy masz związki z polska czy nie. A jak masz udowodnić związki z polska? A kto ci tu obieca ze konsul wogole bedzie chciał zeby cos udowadniał. Przeczyta wniosek, zada 2/3 pytania i podejmie decyzje. Jaka? On jeden tylko bedzie wiedział i ty jak ci ja ogłosi/zakomunikuje.
×
×
 • Create New...