Skocz do zawartości

Opłaty Za Zieloną Kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , dostałem zieloną kartę i podczas rozmowy z konsulem powiedziano mi że zapłacić z nią mogę będę już w USA , i również dostałem kartkę od nich że zapłacić powino się przed wylotem , może ktoś mi jest w stanie pomóc ? Czy z tego powodu mogę mnie nie wpóścić do USA ? Czy problemem na lotisku też może być to że nie znam za bardzo języka angielskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okok dziekuje :) a co z tym Angielskim ?

Jak beda Cie wypytywac o rozne rzeczy to sobie jakos poradza - pojda/zadzwonia do tlumacza i tyle. A jesli chodzi o to, ze np. sie zgubisz na lotnisku/nie bedziesz wiedzial gdzie isc i co zrobic czy cos to juz troche doopa, bo jak tu inaczej ludzi/pracownikow lotniska zapytac? Jak nie lecisz do USA jutro, po jutrze czy za tydzien, to zapisz sie na jakis kurs albo korepetycje zeby podstawy chociaz liznac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no podstawy angielskiego to znam , z tym ze moge sie gdzies zgubic to sie nie martwie , tylko wlasnie tej rozmowy na tym lotnisku jak dam te papiery im wszystkie i jak beda mi te pytania zadawac to troche sie tego martwie

w sumie nie zadawali mi jakichs trudnych pytan na wjezdzie... jedyne czego sie doczepili to czemu przyjezdzam do Bostonu a nie do Kalifornii (gdzie moja GC miala przyjsc na adres tesciow) i z tego sie im musialam wytlumaczyc i tyle ;) Poza tym to proste polecenia dawali, wzieli moje odciski palcow i na koniec good luck i moglam isc odebrac swoj bagaz glowny i wyjsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...