Skocz do zawartości

Nietypowe Pytanie/wizyta W Ambasadzie/powiadomienie Osoby Zapraszającej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam takie pytanie, czy osoba, od której dostałem zaproszenie dostaje jakąś wiadomość listowną/telefoniczną o mojej wizycie w ambasadzie? W sensie czy dostałem wize, czy nie dostałem, ogólnie czy będzie powiadomiona jakoś o mojej wizycie w ambasadzie i ewentualnym finale tej wizyty? Pytanie troche nietypowe, ale i sprawa jest nietypowa także prosiłbym o odpowiedź. Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli jeżeli dostanę wizę to ta osoba również nie jest powiadomiona o tym fakcie? Pytanie może wydawać się dziwne/śmieszne, ale sprawa nietypowa dlatego pytam żeby potem nie wyjść na idiotę, że powiem, że byłem, a osoba dowie się, że nie byłem lub na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie i Panie za odpowiedzi, ostatnie pytanie - czy osoba "trzecia"/ta od której dostałem zaproszenie może zadzwonić do ambasady w celu sprawdzenia czy taki i taki osobnik był na wizycie i kiedy? Czy takie informacje nie są raczej przekazywane od tak komuś/osobie dzwoniącej w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie mam już wystawione, nic tutaj nie kombinuje, musiałbym być niepoważny tak zagrywając z ambasadą, domyślam się, że moje pytania mogą wzbudzać jakieś wątpliwości, ale bez przesady, napisałem, że sprawa jest nietypowa. Po prostu osoba do której ewentualnie pojade ma być zaskoczona, taka "niespodzianka". Wize już miałem na 10 lat, ale skończyła mi się dobre 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...