Jump to content

Szanse, Wiza Turystyczna


Recommended Posts

Witam,

Chciałabym abyście ocenili moje szanse na dostanie wizy turystycznej. Mam 21 lat, jestem na stażu do marca do listopada 2014. Nigdy nie byłam w USA i nie mam tam rodziny. Chciałabym lecieć do Nowego Jorku na 2-3 tygodnie. Moją podróż sponsorowaliby rodzice, ( mój tata ma własną działalność transportową, a moja mama pracuje na poczcie) poza tym mam sporo własnych oszczędności. Co myślicie o mojej sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nigdy nie przesiedziałaś dozwolonego pobytu w USA,nie posiadasz nikogo z najbliższej rodziny nielegalnie w USA ,nie kłamałaś w ambasadzie i nie miałaś wcześniej odmowy to Twoje szanse na otrzymanie wizy turystycznej wynoszą 89 % . Proste .Wszyscy wiedzą jaki jest procent odmów.Odmowy najczęściej dostają Ci którzy kwalifikują się do odmowy a Ty chyba nie jesteś w grupie w/w osób.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego jak "masz szanse 89%, 72%" itd. Nie ma reguły czy dostaniesz wizę czy nie. Zależy od rozmowy przeprowadzonej z Konsulem. Idąc na spotkanie masz pół na pół, albo dostaniesz albo nie.

Napiszę po raz kolejny. Osoba, która ubiega się o wizę w czasie rozmowy musi podejść na luzie. Odpowiadać krótko, zwięźle i na temat. Pokazać mu, że otrzymanie wizy nie jest sprawą bardzo ważną.

Link to comment
Share on other sites

Hej:)

JA też mam rozkmine co do złożenia wsniosku o wize.... a u mnie wygląda to tak.... w 2011 byłam na work&travel, wróciłam na czas wszystko wporzadku było. Po roku postanowilam zlozyc wniosek o wize turystyczną ( nie wiem co mnie podkusiło, ale wtedy nie miała zadnej pracy i tylko szkole policealna zaocznie) no i oczywiscie jej nie dostałam..... Teraz myslalam, zeby znow sprobowac. Mineły dwa lata, od prawie dwóch lat pracuje, a za jakieś dwa tygodnie kończe studia. Tylko pracuje na stanowisku sprzedawcy i sie zastanawiam czy sie od tego nie przyczepia, ze ok jest praca, ale jednak moze powiedziec nie najlepsza, a studia juz w zasadzie koncze, wiec dzieki nim nie udowodnie wiezi z Polska.....

co sadzicie?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...