Jump to content

Wiza - Zmiana Terminu Spotkania


Recommended Posts

Witam. Spotkanie w sprawie wizy wyznaczyłem na 23.06.14, ale wypadło mi coś ważnego i prawdopodobnie nie będę mógł się zjawić tego dnia i jedyne co mi zostaje, to zmiana terminu spotkania. Niestety nie jestem pewny jak mam rozumieć informacje podaną na stronie usatraveldocs.com "Możliwość przełożenia terminu umówionej rozmowy jest ograniczona. Prosimy odpowiednio zaplanować termin rozmowy, aby nie być zmuszonym do dokonania kolejnej opłaty za rozpatrzenie wniosku o wizę.". W jakiej sytuacji miałbym być zmuszony do uiszczenia kolejnej opłaty?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam,

chciałam sie tylko upewnić czy umówione spotkanie przez stronę usatraveldocs.com jest juz na 100 % zaklepane? jak mam rozumieć żę na tę samą godzine jest 15 wolnych miesjc? wie ktos jak sie to odbywa jak przyjedzie się na miesjce (ja mam rozmowę w krakowie)

Link to comment
Share on other sites

okej, a mam jeszcze pytanie odnosnie paszportu. mam slub 11.07 a do stanow wybieram sie w terminie 03-26.09. nie zdaze do tego czasu wymienic dokumentów, gdzies czytałam ze po zawarciu zwiazku małzenskiego paszport traci waznosc po 60 dniach, ktore w moim przypadku uplyna podczas pobytu. czy to prawda ze paszport sam traci waznosc po zawarciu zwiazku malzenskiego czy dopiero gdy wymienie dokumenty?

Link to comment
Share on other sites

co do tego paszportu

jesli nie zmieniasz nazwiska to pozostaje ten sam,co innego jak zmieniasz to wtedy masz te 60 dni na wymiane dokumentow,troche dluzej masz z dowodem osobistym

jak tego nie uczynisz to po tym terminie dokumenty sa nie wazne .

Link to comment
Share on other sites

A z doswiadczenia wlasnego dodam, ze jesli chcesz zaoszczedzic, to udaj sie po nowy paszport w przeciagu max 7 dni od daty slubu, gdyz w przeciwnym wypadku zaplacisz 100% za nowy paszport. A tak to jest jakas spora znizka.

No oczywiscie jesli zmieniasz nazwisko.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...