Skocz do zawartości

Lekarz Ogólny, Lekarz Rodzinny.


Misuzu

Rekomendowane odpowiedzi

A jesli wizyta jest z jakies konkretnej przyczyny to nawet jak się nie spłaci deductibe to jest szansa na jakies pokrycie?

JEsli chodzi o discount to dzowniłam do nich i wspominali o tym, ale tez kobieta jakos nie potrafiła rozwinac tego tematu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie moge znalezc tego zapisu, ale ktos mi kiedys podeslal jakis fragment karty pacjenta czy innego zapisu, wedle ktorego obowiazkiem providera jest podac ci cene za usluge

jesli in-network ma jakies znizki, powinni sie skontaktowac z ubezpieczycielem i zapytac o to w twoim imieniu

jak zlokalizuje ten zapis, to wstawie

lekarz (przychodnia, czy jak to zwal) nie powie ci za to, ile juz zaplacilas deductible, bo nie ma dostepu do twojego konta

zreszta nawet potezni ubezpieczyciele maja czesto niezly bajzel rozliczeniowy - tak wynika z moich obserwacji, a finansowanie sluzby zdrowia to moj konik tutaj doslownie

dla przykladu dokladnie dzisiaj moj ubezpieczyciel wyslal mi czek na blisko $60, bo im wyszlo, ze gdgzies z nas nieslusznie za cos zdarli:/

bez pol litra nie rozbierzesz tej ichniej finansowej plataniny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pół litra? Winszuję wprawy. Na łamigłówki w rozliczaniach ubezpieczeniowych i cały litr by sie czasami przydał..

przeciez nie bede siac zgorszenia publicznego wyznajac jakich ilosci plynnego paliwa ulatwiajacego zrozumienie potrzeba na rozwiklanie zagadek amerykanskiego health care;)

a szczerze mowiac: tak na powaznie mysle, ze to tak naprawde nielogiczny system po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...