Jump to content

Kraków Przystanki A Konsulat


Kon Rafał

Recommended Posts

Jest może ktoś z Krakowa kto by doradził?

Z którego przystanku będę miał najbliżej:

06:52 Kraków - Prokocim Szpital 06:55 Kraków - Bieżanowska 07:00 Kraków - Rondo Matecznego 07:04 Kraków - AGH 07:06 Kraków - Konopnickiej 07:08 Kraków - Plac Inwalidów 07:12 Kraków - Małopolski Dworzec Autobusowy
Link to comment
Share on other sites

Najbliżej masz z MDA, tak jak Joanna napisała, ale jeżeli chcesz tam dotrzeć pieszo, to wcale tak blisko to nie jest ;) .

Nie wiem czy będziesz z pod Szpitala w Prokocimiu jechał komunikacją miejską, ale po twoim poście wnioskuję, że tak. Ja na twoim miejscu podjechałabym jak najbliżej Konsulatu, są różne opcje, np:

Szpital Prokocim autobus 144 ==> Jubilat (tu wysiadasz), przesiadka na tramwaj nr 1 (Kierunek Wzgórza Krzesławickie) ==> Pl. Wszystkich Świętych (tu wysiadasz) i już masz parę kroków na ul. Stolarską,

lub

Szpital Prokocim autobus 144 ==> Most Grunwaldzki (wysiadasz), przesiadasz się na tramwaj nr 18 (kierunek Krowodrza Górka) ==> Pl. Wszystkich Świętych (wysiadasz) ;).

Polecam też stronę krakow.jakdojade.pl, można sobie opracować trasę jaka nam najbardziej odpowiada :).

Link to comment
Share on other sites

1,5 km to nie jest tak daleko ;)

Ja szłam z PKP i dosyć szybko mi to zeszło :D

Nie, jeśli chodzi o odległość to nie (kwestia względna :D ). Ale zakładam, że będzie chciał tam dotrzeć w miarę szybko więc po co sobie utrudniać życie? Zresztą pozwiedzać Kraków może sobie jak już wyjdzie z Konsulatu i to o wiele ciekawsze miejsca niż Bosacka przy MDA :P.

Zresztą zrobi jak jemu będzie prościej ;). Szkoda, że w Krakowie nie ma metra, to by dopiero przyspieszyło przemieszczanie się :D.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...