Skocz do zawartości

To Forum Jest Bezużyteczne


Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj, czekaj. Ja Cię pamiętam. Czy to nie Ty domagales się odpowiedzi na pytania, na które nie dało się odpowiedzieć bez przejrzenia Twoich papierów? Nawet odpowiedz prawnika Ci nie pasowala. osię, że albo usłyszysz odpowiedź, która chcesz usłyszeć, albo wykonczysz to forum.

Czekaj, czekaj. Ja Cię pamiętam ???

To groźba czy obietnica poważnej odpowiedzi na moje pytania , wo co wątpię. Pana wpis dowodzi że brak tu pomocnych odpowiedzi .

Wywody w Pana stylu są "bardzo pomocne " Dziękuje

Powyżej jest propozycja wizyty u lekarza psychiatry , proponuje skorzystać z pomysłu , może coś pomoże , może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś naprawdę musi sobie wziąć dawke chillpill :P

Zrozumiałym jest, ze osoby, które nie otrzymały odpowiedzi jakich chcialy usłyszeć beda narzekać. Ze osoby chcące łamać prawo, którym nie chciano pomoc (bo i z jakiej racji?) tez beda narzekać. Tak świat. Nikt na forum nie jest super specjalistom od spraw imigracyjnych, jednak w KAŻDYM temacie każdy stara sie doradzić najlepiej jak umie. Przykro, ze niektórzy tego nie doceniają. W takim razie zapraszam do google i samego sie fatygować, a nie pytac a potem obrażać innych.

<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Ja Cię pamiętam ???

To groźba czy obietnica poważnej odpowiedzi na moje pytania , wo co wątpię. Pana wpis dowodzi że brak tu pomocnych odpowiedzi .

Wywody w Pana stylu są "bardzo pomocne " Dziękuje

Ja bym odpowiedzial, ale jak brzmialo pytanie?

Powyżej jest propozycja wizyty u lekarza psychiatry , proponuje skorzystać z pomysłu , może coś pomoże , może.

Dziekuje za propozycje. To nie jest forum.medycyna.info.pl, wiec nie skorzystam, gdyz nie mam pewnosci, sadzac po logice wypowiedzi, ze mam doczynienia z kims, kto posiada wyksztalcenie pozwalajace sugerowac komus wizyte u tego zacnego specjalisty.

A tak w ogole to ta dyskusja jest w zlym dziale. Nie ma co tego nawet przenosic. Ja bym to zamknal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpowiedzial, ale jak brzmialo pytanie?

Dziekuje za propozycje. To nie jest forum.medycyna.info.pl, wiec nie skorzystam, gdyz nie mam pewnosci, sadzac po logice wypowiedzi, ze mam doczynienia z kims, kto posiada wyksztalcenie pozwalajace sugerowac komus wizyte u tego zacnego specjalisty.

A tak w ogole to ta dyskusja jest w zlym dziale. Nie ma co tego nawet przenosic. Ja bym to zamknal.

(sadzac po logice wypowiedzi)

wyluzuj trochę, bo zrobisz sobie krzywdę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napoleon, tę radę zastosuj też sam do siebie :)

Na tym forum nie ma prawników imigracyjnych (poza Kariną, które nie wiedzieć czemu jeszcze chce pomagać ludziom za darmo, kosztem swojego wolnego czasu i rodziny... chociaż wiedzieć czemu - ma po prostu dobre serce i kocha to, co robi), są tylko osoby, które przeszły proces imigracyjny na różnych wizach lub nawet takiego procesu nie zaczęły, a po prostu interesują się Stanami, wyjeżdżają tam turystycznie lub na innych wizach nieimigracyjnych.

Nie sądzę więc, że powinno się wymagać znajomości wszystkich przepisów prawnych od osób, które tu są.

Jeśli ktoś uważa inaczej, to powinien się udać na forum prawnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...