Skocz do zawartości

Wyjazd Na Wizie B2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok, mysle ze nie ma sie czyms stresowac na przod. Ale wiadomo ze rozne historie sie slyszy czy czyta tutaj na forum. Bardziej chodzi o to ze ona w ogole nie zna angielskiego, wiec sama nie odpowie na pytania. Dlatego myslalem zeby podejsc razem z nia do urzednika, ale to moze to wydac sie jeszcze bardziej podejrzane bo dlaczego USC przyjezdza z dziewczyna na turystycznej i jeszcze pomysli ze ona chce tam zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że nauczy się że nie zna języka jak ją o coś zapytają i pewnie urzędnik odpuści dalszą rozmowę .Jak będzie chciał to wezwie tłumacza .Niech popotrzy na ludzi juz odprawianych jakie czynności wykonują np.padanie paszportu ,ustawienie się do kamery itd.Znam ludzi co nieznają języka i bez problemu dają rade .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem a zarazem pytanie I niewiem gdzie dokladnie zamiescic post.

Mam dziewczyne w USA I jestem z nia 1.5roku a ona siedzi juz w USA pol roku I dostala zielona karte poprzez to ze jej mama sie ozenila z obywatelem a mi przyznano wize turystyczna tylko z tego co sie dowiedzialem to jak mnie wpuszcza na lotnisku to pieczatke ktora mi wbija bedzie najdluzej wazna pol roku ze tyle bede mogl tam zostac najdluzej(w zaleznosci od pieczatki) a pytanie mam do was takie zeby nie latac co jakis czas do polski/usa I tak wkolko co moge zrobic albo moja dziewczyna zeby np dostac zielona karte ona niema obywatelstwa I jest tam pol roku dostala zielona karte poprzez to ze jej mama wziela slub z obywatelem.

dlugo sie nie widzialem z nia I chce jak najszybciej poleciec ale chce sie poradzic was tu bo macie wieksza wiedze odemnie I zalezy mi na madrych odpowiedziach a nie jakies glupoty jak by ktos pisal

dziekuje I pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem a zarazem pytanie I niewiem gdzie dokladnie zamiescic post.

Mam dziewczyne w USA I jestem z nia 1.5roku a ona siedzi juz w USA pol roku I dostala zielona karte poprzez to ze jej mama sie ozenila z obywatelem a mi przyznano wize turystyczna tylko z tego co sie dowiedzialem to jak mnie wpuszcza na lotnisku to pieczatke ktora mi wbija bedzie najdluzej wazna pol roku ze tyle bede mogl tam zostac najdluzej(w zaleznosci od pieczatki) a pytanie mam do was takie zeby nie latac co jakis czas do polski/usa I tak wkolko co moge zrobic albo moja dziewczyna zeby np dostac zielona karte ona niema obywatelstwa I jest tam pol roku dostala zielona karte poprzez to ze jej mama wziela slub z obywatelem.

dlugo sie nie widzialem z nia I chce jak najszybciej poleciec ale chce sie poradzic was tu bo macie wieksza wiedze odemnie I zalezy mi na madrych odpowiedziach a nie jakies glupoty jak by ktos pisal

dziekuje I pozdrawiam

Moze potraktujesz to jako glupia odpowiedz, ale jesli chcesz skorzystac na jej GC to musisz sie z nia ozenic. Nie ma przywilejow dla chlopakow/dziewczyn LPR. Zostaje Ci wiza turystyczna i latanie od czasu do czasu. No i oczywiscie standard jak loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona ma 17 lat ja mam 20lat I ona konczy 18 w kwietniu dopiero.sponsorowac po slubie?ale to musialbym przeczekac w polsce nie moglbym tam siedziec z nia mimo zeby okres waznosci wizy minal tzn wize mam na 10lat ale pieczatka na przejsciu granicznym jest wazna gora pol roku chyba jeszcze chyba zalezy od urzednika na lotnisku a ja niechce z nia brac slubu tylko dlatego zeby miec zielona karte tylko chce zrobic moze nie najlatwiejszym ale bardziej najszybszym sposbem zeby nie musiec latac co jakis czas bo wszystko kosztuje to raz a dwa mozna traffic na jakiegos ktory sie przyczepi po jakims czasie ze co chwile latam I odeslac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona ma 17 lat ja mam 20lat I ona konczy 18 w kwietniu dopiero.sponsorowac po slubie?ale to musialbym przeczekac w polsce nie moglbym tam siedziec z nia mimo zeby okres waznosci wizy minal tzn wize mam na 10lat ale pieczatka na przejsciu granicznym jest wazna gora pol roku chyba jeszcze chyba zalezy od urzednika na lotnisku a ja niechce z nia brac slubu tylko dlatego zeby miec zielona karte tylko chce zrobic moze nie najlatwiejszym ale bardziej najszybszym sposbem zeby nie musiec latac co jakis czas bo wszystko kosztuje to raz a dwa mozna traffic na jakiegos ktory sie przyczepi po jakims czasie ze co chwile latam I odeslac

Nie, nie mozesz tam siedziec po przekroczeniu czasu jaki dostaniesz na granicy. Jesli bedziesz czesto latal i siedzial tam po kilka miesiecy, to jest duza szansa, ze sie przyczepia i Ci juz tylko slub zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ale jak to jest ?obojetne czy slub w polsce czy w stanach ?bo ona podpisywala wniosek do momentu wyjazdu nie wezmie slubu co prawda jeszze nie moze do mnie nawet przyleciec bo nie dostala zielonej karty tzn przyznano jej ale jeszcze do domu nie zostala dostarczona I jak to dalej jest ona sklada petycja ja tam czekam np te 1,5roku ale pozniej ide w pl na rozmowe czy jak wyglada dalsza sytuacja co do petycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...