Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa Gdy Ktoś Z Rodziny Jest Juz Na Wizie Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Mój kuzyn to samo mówi - strona amerykańska jest takim parkiem, a kanadyjska to miasto ;)

Szkoda, że już stateczkiem nie popłynę, ale może na wiosnę to się uda. Jak mówi mój kuzyn, to rzut beretem, jakieś 500 km :)

Strona kanadyjska w ogole ciekawsza jest w Niagara Falls :) Stan na srodku Rainbow Bridge i zobacz co po lewej a co po prawej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu przechodziłem bez problemu piechotą i tylko kanadyjski urzędnik spytał kiedy wracamy .Lekki szok przezyłem jak okazało się że za powót na USA trzeba zapłacić 25 c / jak dobrze pamiętam / a sytuacja zrobiła się głupia ponieważ pieniądze które posiadaliśmy

przy sobie wydane zostały w kanadzie / dzieci zobaczyły wesołe miasteczko / ledwo wyskrobaliśmy drobne do automatu w bramce .Jeśli ktoś wybiera się piechotą na stronę Kanadyjską to trzeba mieć pieniądze na powrót / są maszyny do rozmieniania /.Pewnie i były tablice inf.o w/w opłacie ale ja nie widziałem lub byłem zabardzo zaaferowany wycieczką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie informacje. Dziś byliśmy w Niagara Falls. Wodospad robi niesamowite wrażenie! Nie było już stateczków, ale I tak zmokłam - był wiatr I woda leciała tak, że mimo nieprzemakalnej kurtki miałam wodę za kołnierzem :) Aparat też mi nieco zamókł, ale zdjęcia porobiłam fajne. Mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć to jeszcze raz wiosną albo w lecie I będę mogła popłynąć statkiem I przejść się po tych kładkach pod wodospadem.

Udało mi się wreszcie kupić kartki - widokówki, bo do tej pory, a jestem tu już ponad miesiąć, jedyne kartki, jakie widziałam to rozmaite okolicznościowe. ;) Nawet na poczcie nie ma widokówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam tam w sierpniu i Słyszałam, że kładki są już nieczynne na amen (zerwanie się skał czy coś takiego), więc obejrzałam wodospad ze stateczku ;)

Problem z widokówkami miałam ten sam, z tym że za późno zaczęłam ogarniać temat i w dzień przed wylotem pojechałam do walmartu- koleżanka zamiast kartki z widoczkiem dostała kartkę z misiem stojącym przy grillu czy coś takiego -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...