Skocz do zawartości

Co oprócz budowy?


kkk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jadę do USA w lipcu jadę do rodziny na Long Island i mam pytanie czy mam szansę pracować gdzieś indziej niz na budowie nie znając języka angielskiego?Poprostu nie mam pojecia o budowie kompletnie na tym się nieznam,języka nie znam chciałbym pracowac gdziekolwiek aby nie na budowie a mam tam pracować!jadę na wizę turystyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bys musial wyruszyc na GreenPoint w Poszukiwaniu czegos , mozesz zostac np.housekeepere'em, albo stolarzem nie wiem jaki masz zawód i co chcialbys robic. Ale wszyscy Cie prosimy zebys nie praocował na czarno tak bo to pograża Polskie jeszcze bardziej w celu dostania sie do programu Free Visa Prewvier Program ( ?) którego wszyscy oczekujemy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze wszyscy co tam pracuja maja pojecie o budowie???

KIedys gosc co pracowal ze cztery lata po budowach pytal sie mnie w jakich proporcjach miesza sie sie wode, piasek i cement na beton. A ty pewnie bedziesz pomocnikiem takze nie przejmuj sie ze nic nie wiesz.

A faktycznie jezeli jedziesz na krotko, nie znasz jezyka, masz tylko wize turystyczna i jestes facetem to budowa wrecz idealnie pasuje do twojego profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tutaj juz 3 miesiace i jak do tej pory nie zauwazylem aby ktos przejmowal sie tym ze pracuje na czarno.ani policja ani imigration.poprostu pracujesz,jestes grzeczny(bez ekscesow-alkohol,dragi)-to wszystko jest ok.nie przejmoj sie tym ze nic nie umiesz wszystkiego mozna sie nauczyc.w takiej samej sytuacji sa tutaj setki chlopakow z polski.kazdy moze sie wszystkiego nauczyc wystarczy chciec.pozdrowienia.kowal-new jerey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Pewnie bys musial wyruszyc na GreenPoint w Poszukiwaniu czegos , mozesz zostac np.housekeepere'em, albo stolarzem nie wiem jaki masz zawód i co chcialbys robic. Ale wszyscy Cie prosimy zebys nie praocował na czarno tak bo to pograża Polskie jeszcze bardziej w celu dostania sie do programu Free Visa Prewvier Program ( ?) którego wszyscy oczekujemy!!!

Wg mnie jezeli piszesz "wszyscy", to raczej wlasnie po to czekaja na ten program zeby mozna bylo jezdzic pracowac w usa z ominieciem procedury wizowej :D

Niestety taka smutna prawda!

Nie oszukujmy sie-ilu jest turystow wsrod tej masy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...