Skocz do zawartości

Bron - Prawo Do Posiadania


Rubicon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Też na polowania nie chodze, ale uważam, że strzelanie z długiej do ruchomego celu w postaci pomarańczowego krążka jest ciekawsze :)

Probowala clay target shooting obok nas jest wielka strzelnica w lesie gdzie jest chyba z 60 stanowisk z ktorych wylatuja krazki :) moj maz jest wysoki wiec jego bron jest po prostu za dluga dla mnie i nie moge jej dobrze zlapac pozatym jest ciezka i mam problem z jej trzymaniem :) dlatego nie spodobalo mi sie to za bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowala clay target shooting obok nas jest wielka strzelnica w lesie gdzie jest chyba z 60 stanowisk z ktorych wylatuja krazki :) moj maz jest wysoki wiec jego bron jest po prostu za dluga dla mnie i nie moge jej dobrze zlapac pozatym jest ciezka i mam problem z jej trzymaniem :) dlatego nie spodobalo mi sie to za bardzo :)

Dla mnie ta bron tez jest ciezka i rece mi sie trzesa troche jak ja dlugo trzymam ;) choc moze fakt, ze jestem wysoka troche mi pomogl opanowac rownowage. Teraz na silowni pracuje nad wzmocnieniem ramion :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy moim ulubiencem jest springfield XD-S 3.3″ Single Stack 9mm

Bardzo fajny pistolet!! Ja mam XD-M ale planuje zakup XD-S .45 do codziennego noszenia.

Taki polski to on do końca nie jest bo wyprodukowany już przez niemiaszków.

Dokladnie to zlozony przez niemiaszkow z polskich czesci - swiadczy o tym niski numer oraz miedzy innymi naciecie na kolbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...