Skocz do zawartości

Czerwiec Z Florydy Do Warszawy


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na opinię kogoś kto kupował taki bilet: Tampa (ew. Orlando) - Warszawa. Ciekawa jestem jak się kształtują ceny i kiedy najlepiej kupić.

Nie ma złotego środka czy okresu kiedy najlepiej kupować. Różne linie mają w rożne promocje czy obniżki w innym terminie i trzeba na bieżąco śledzić co i jak. Co Ci to da że ktos poda przykłady cen czy daty w której kupił bilet w tamtym roku, czy kilka lat wstecz... te zmieniają się z dnia na dzień,

W ostatnim czasie paliwo lotnicze potaniało o kilkadziesiąt procent i cena biletów też teoretycznie powinna lecieć w dól, ja bym poczekała i kupiła mniej więcej 3 miesiące przed planowaną data. Bardzo uśredniona cena to mniej więcej $1200- $1300 w okresie wakacyjnym , Zdarzają się perełki za $1100 jaki i $1600. Jeżeli bardzo zależy Ci na cenie spróbuj Miami ( lub Fort Lauderdale - tańsze oplaty lotniskowe) Poza tym teraz rubel leci na łeb na szyje więc jeżeli posiedzisz na rosyjskich stronach to pewnie znajdziesz coś taniego z Aeroflotem - co z mimi będzie w czerwcu to inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałeś namiar na skyscanner, gdzie możesz sobie spokojnie ustawić powiadomienia na określoną trasę. Powiadomienie dostaniesz wraz z każdą zmianą ceny biletu na wybranej trasie, czasami się zdarzało, że dostawałem takie powiadomienia nawet kilka dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...