Jump to content

Kilka Pytań Odnośnie Rozmowy


Recommended Posts

Witam. Chciałabym się umówić na rozmowę pod koniec marca i tu mam kilka pytań.

Czy jeśli dzisiaj bądź jutro złożę wniosek i uiszczę opłatę to będzie można sobie samemu wybrać datę spotkania? Czy jest ona automatycznie narzucana na najbliższy termin. Przyznam, że mam wybrany konkretny dzień, w którym chciałabym i najbardziej by mi pasowało pójście na rozmowę.

Najprawdopodobniej będę jechała do Warszawy ze swoimi pociechami. Już mają obiecane, że ich zabiorę więc już raczej się z tego nie wywinę i w tym miejscu mam kolejne pytanie. Czy na rozmowę mogą wejść ze mną moje dzieci? Mają 8 i 7 lat i nie bardzo wiem gdzie miałabym je zostawić. Czy w takim wypadku we wniosku mam wpisywać tych dwóch małolatów jako swoje osoby towarzyszące? Czy po prostu ja jako opiekun, a oni jako moje małoletnie dzieci będą mogli wejść ze mną bez żadnych problemów.

Co do płatności i potwierdzenia. Jak będę płacić przelewem to chyba nie ma znaczenia kiedy wydrukuję potwierdzenie? Czy zrobię to zaraz po wpłacie czy na dzień przed rozmową?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witaj

nie wiem kiedy chcesz isc na rozmowe ale czym predzej sie umowisz tym lepiej,teraz bedzie wiecej osob po wize

jak beda wolne dni-dzien to sobie mozesz sama wybrac :)

a co do dzieci to podasz pod czas umawiania sie na rozmowe ze beda z Toba i razem wejdziecie :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mam jedno pytanie, które umknęło mi wcześniej.

Tak na prawdę nie wiem co zaznaczyć we wniosku. Nie mam rodziny w USA ani teoretycznie nikt nigdy tam nie był, prócz mojego ojca, który był tam kilkakrotnie w latach 60-70. Był marynarzem więc na pewno nie miał wizy turystycznej ani pracowniczej, nawet nie wiem jaką miał wizę żeby wyjść z portu. Nie chcę go o to pytać bo on nie do końca wie o moich planach nt. podróży. I teraz nie wiem czy zaznaczać w formularzu, czy ktokolwiek był z mojej rodziny w USA, czy nie zaznaczać. Mogę nie zaznaczyć i po prostu powiedzieć, że nie wiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli tak to wszystko w porządku. Myślę również, że to było tak dawno, że teraz i tak by nie miało znaczenia.

Dziękuję za pomoc :)

Podzielę się z wami swoimi doświadczeniami już po rozmowie :) Miejmy nadzieje pozytywnie rozpatrzonej ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...