Skocz do zawartości

Polskie Sklepy W Chicago


jannapa

Rekomendowane odpowiedzi

W Dyer juz nie ma czego szukac, bo sklep zlikwidowany, niestety... a byl mi najblizszy, bo z domu mialem trzy minuty samochodem :(. A tak to juz juz tylko do Gorka Deli jezdzimy. Wprawdzie jest to jakies 40 minut jazdy, ale warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Od lat robie zakupy w polskim sklepie Rich's Foods & Liquors w Harwood Heights. Od kiedy mieszkam w Indianie i zamkneli fajny polski sklep, na wieksze zakupy raz w miesiacu jade tam, choc podroz zajmuje mi okolo 2 godzin. Lubie ten sklep dlatego, ze moge kupic swieze mieso na wage, a nie pakowane w tacki. Widze co kupuje. Sklep jest duzy. Kaszanke tez tam kupuje i jest dobra. Duzy wybor wedlin i co najwazniejsze bardzo tanio. Moj maz jest fanem szynki Krakus, a u nas funt kosztuje $6.99, w tym sklepie nigdy wiecej nie placilam jak $4.99, a czasami uda mi sie kupic nawet dolara taniej. Maja tez pakowanie prozniowe, wiec kupuje na caly miesiac, pakuje prozniowo i zawsze zaoszczedze. Wiec polecam.

Tinki, ciekawe ile razy się minęłyśmy :)

Ja też polecam Rich'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...