Skocz do zawartości

Pomozcie mi zdecydowac!! :) czy dam rade??


krystian1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

Ja również w przeciągu 3 miesięcy dostałem odmowe w Ambasadzie USA teraz chciałbym sie starać o wize kanadyjską ...a moj tata i mama byli w Kanadzie dostawali wizy bez problemów wracali o czasie....

Mam w kanadzie wujka (brat ojca ) i babcie ...i chciałbym i ich odwiedzić...

Teraz wróciłem z wakacji z Grecji i tam ukradziono mi (moze zgubiłem - paszport) więc musze wyrobić nowy..

Zastanawiam się czy mam informować konsula o tym że miałem 2 odmowy amerykańskie...chyba tego nie sprawdzają a mogłoby to obnizyć moje szanse - tak mysle na otzrymanie wizy...

Dodam tylko że studiuje we wrzesniu się bronie i w październiku zaczynam kolejny fakultet...mam 23 lata i pracuje.

Jak myslicie mam szanse??

Tak jescze rozmyslałem odnosnie wyjazdu - kursu języklowego do kanady ...podszkoliłbym język i zobaczył sie z rodzinka a przy okazji moze większe szanse na otrzymanie tej przeklętej wizy,...

Swoja droga to porazka z tymi wizami...:/

Pozdrawiam i prosze o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystian1986 masz cos wlasnego?tzn ziemie,samochod,mieszkanie lub dom?>jesli nic nie masz takiego to te kwity bierzesz i powodzenia :D

krystian86

http://www.canada.pl/Forms/PolAppV.asp

jak mozesz to wejdz na ta strone i zobacz formularz ,tam jest taki punkt czy dostales kiedys odmowe wizy do Kanady ,wiec od Ciebie zalezy co zaznaczysz..

a co nauki jezyka to mozesz sie uczyc jezyka do 6 miesiecy na wizie turystycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...