Skocz do zawartości

Zielona Karta Czy Starać Sie O Wize


Rekomendowane odpowiedzi

Moja narzeczona wraz z rodzina wylosowali 10 lat temu GC rodzice juz obywatelstwo maja i brat tez lecz narzeczonej nie obieło bo ma ponad 21 lat a tez nie była ciągiem 5 lat w USA ponieważ uczy sie tu w Polsce pozniej studia które teraz kończy GC w tym roku dostała nowa odnowiała i bez problemu ja otrzymała.

Zielona karte ma bo co wakacje jezdzi do USA lecz musiała wracać bo tu sie uczy.

A obawy mam ponieważ juz raz dostałem odmowę może dlatego że mówiłem ze jade do znajomego z którym będe zwiedział USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czasami to jest tak

mowisz ze lecisz do znajomego,piszesz tak lecz z Twojego zachowania cos widac innego ,teraz zobacz jest w Twoim wypadku i podejmij odpwiednia decyzje

a co ze sponsorowaniem to jak tak lata Twoja narzeczona to nic narazie nie wyjdzie z domycilu ,chyba ze zacznie zyc,pracowac w USA.,placic tez podatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja narzeczona wraz z rodzina wylosowali 10 lat temu GC rodzice juz obywatelstwo maja i brat tez lecz narzeczonej nie obieło bo ma ponad 21 lat a tez nie była ciągiem 5 lat w USA ponieważ uczy sie tu w Polsce pozniej studia które teraz kończy GC w tym roku dostała nowa odnowiała i bez problemu ja otrzymała.

Zielona karte ma bo co wakacje jezdzi do USA lecz musiała wracać bo tu sie uczy.

A obawy mam ponieważ juz raz dostałem odmowę może dlatego że mówiłem ze jade do znajomego z którym będe zwiedział USA

eee..zgłupiałem. Teraz ma 21 czy 10 lat temu miała 21 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Ponawiam temat ponieważ zadzwoniłem do biura który zajmuję się załatwianiem wiz, przedstawiłem im swoją sytuacje związku z wyjazdem do narzeczonej która jest w USA.

Doradzili mi abym jej nie podawał jako osoby u której sie zatrzymam oraz wgl podawał takiej informacji ze to jest moja narzeczona gdyż to jeszcze bardziej nasili prawdopodobieństwo że pojadę i nie wrócę. (musze wrócić tak czy siak za rok ślub i wesele :) )

Czy zna ktos taki przypadek że podał w wniosku narzeczoną/ narzeczonego i udało sie otrzymać wize ?

Czy po prostu lepiej wpisać znajomego obywatela USA " odwiedziny kolegi"

wstrzymuje sie narazie z wnioskiem bo nie wiem co począć ?

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś wątpię aby przeszło. Rok temu była, teraz jej nie będzie i za rok lub później gdy będzie się starać o GC dla Ciebie to się nagle znów się pojawi ? :D...jak wytłumaczysz że rok temu chciałeś lecieć do narzeczonej a teraz już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś wątpię aby przeszło. Rok temu była, teraz jej nie będzie i za rok lub później gdy będzie się starać o GC dla Ciebie to się nagle znów się pojawi ? :D...jak wytłumaczysz że rok temu chciałeś lecieć do narzeczonej a teraz już nie?

W ubiegłym roku osobę u której się zatrzymam w USA wpisałem znajomego.

Teraz zastanawiam się czy wpisać narzeczona która jest w USA a moze znów kolegę. Nie wiem co bedzie korzystniejsze dla mnie.

Bo tak naprawdę to dla mnie obojętne i tak zatrzymuje się u narzeczonej (wiadomo).

Pisze z teł wybaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...